DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #30097  autor: kulwis
 13 lis 2005, 17:12
Witam wszystkich bardzo serdecznie. 7 grudnia najprawdopodobniej na moim koncie abonenckim pojawi sie mozliwosc podpisania aneksu. W Erze jestem od 6 lat, przez ostatnie dwa lata rachunki na poziomie 150-160 zl. Czasami zdarzało sie 200 zl. Nie interesuje mnie nowy telefon, oczekuje dobrego aneksu z dodatkowymi minutami. Zawsze bardzo mi pomagaliscie, wiem, ze nikt nie jest wrozka, ale moze wiecie czego moge sie spodziewac? Czym mam sie kierowac w "negocjacjach" z Era? Z gory wielkie dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam.
kulwis
 #30128  autor: wojttek
 13 lis 2005, 17:58
kulwis pisze:Witam wszystkich bardzo serdecznie. 7 grudnia najprawdopodobniej na moim koncie abonenckim pojawi sie mozliwosc podpisania aneksu. W Erze jestem od 6 lat, przez ostatnie dwa lata rachunki na poziomie 150-160 zl. Czasami zdarzało sie 200 zl. Nie interesuje mnie nowy telefon, oczekuje dobrego aneksu z dodatkowymi minutami. Zawsze bardzo mi pomagaliscie, wiem, ze nikt nie jest wrozka, ale moze wiecie czego moge sie spodziewac? Czym mam sie kierowac w "negocjacjach" z Era? Z gory wielkie dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam.
kulwis
Era prawdopopodobnie zaproponuję Ci jakiś rabat na abo może dołożyć jaieś nadprogramowe minuty... masz abo biznesowy, masz tylko jedną aktywację na swoim koncie? bardzo dobrą metodą negocjacji jest wysłanie do Ery wypowiedzenia umowy. Wtedy do Ciebie ktoś od nich dzwoni lub coś Ci przysyłają, co zawiera zazwyczaj dużo lepsze warunki, nuiż dostałbyć normalnie... wielokrotnie to robiłem w Erze i Plusie[dokładniej mój tata, ale znam przebieg]. radzę spróbować. :wink:

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]

 #30133  autor: kubako
 13 lis 2005, 18:06
Jak się już zdecydujesz co sobie życzysz - jaki telefon i abo, to zamów kurierem. Nie ponosisz dodatkowych kosztów a znajoma kilka dni temu za takie coś dostała dodatkowe 60 minut...

 #30134  autor: wojttek
 13 lis 2005, 18:14
kubako pisze:Jak się już zdecydujesz co sobie życzysz - jaki telefon i abo, to zamów kurierem. Nie ponosisz dodatkowych kosztów a znajoma kilka dni temu za takie coś dostała dodatkowe 60 minut...
w tej chwili kuriera się dostaje od razu [jak się odpowiednio sprawy załatwia]... kubako, kulwis nie chce nowego fona...

kulwis, jak masz takie duże rachunki [no może przesadzam ;p] to zapewne masz trochę punktów EraPremia... Zatem nie musisz mieć jakiejś ogromnej ilości minut w abonamencie... Lepiej wynegocjuj lepsze warunki razem z tanim, i dobrym telefonem, który później możesz sprzedać.. minuty możesz przecież kupić też za punkty... minuty za punkty możesz wykorzystywać do wszystkich opów...[/scroll][/list]

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]

 #30234  autor: kulwis
 13 lis 2005, 23:00
Zgadza sie, mam tylko jedna aktywacje. Abonament to Biznes 60 Pro + 60 minut z tytulu poprzedniego aneksu. Tak jak wczesniej wspominalem nie interesuje mnie nowy telefon, posiadam praktycznie nowa Nokie 6310i i nie zamienie jej za nic w swiecie :-).

Slyszalem, ze moge otrzymac cos takiego:

Pakiet Uslug Biznes z nowymi taryfami promocyjnymi Era Classic Parnter Bis (aneks 24-bez telefonu):
- mozliwosc wyboru taryfy :Era Classic Partner 220, Era Classic Partner 130, Era Classic Partner 70, Era Classic Parnter 30
- 50 % więcej minut w zależności od wyboru wybranej taryfy
- upust 30% od abonamentu na 24 pelne cykle rozliczeniowe dla taryf Era Classic Partner

Nie wiem ile w tym prawdy. Moze ktos dostal podobna propozycje?
Z drugiej strony podpisywanie aneksu na 24 miesiace w obecnej dobie jest dosyc ryzykowne. Sam nie wiem...

 #30421  autor: wojttek
 15 lis 2005, 10:11
kulwis pisze:Z drugiej strony podpisywanie aneksu na 24 miesiace w obecnej dobie jest dosyc ryzykowne. Sam nie wiem...
chcesz podpisać aneks bez telefonu, więc powinieneś pytać się o oferte na 12 m-cy... warunki mogą być trochę gorsze, ale za rok możesz wziąćś na 2 lata z telefonem lub bezz.. :wink:

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]

 #30507  autor: kulwis
 15 lis 2005, 17:29
Problem w tym, ze chyba nie ma mozliwosci podpisania aneksu na 12 miesiecy z nowymi taryfami. A moze komus sie juz to udalo?

 #30567  autor: wojttek
 15 lis 2005, 21:16
kulwis pisze:Problem w tym, ze chyba nie ma mozliwosci podpisania aneksu na 12 miesiecy z nowymi taryfami. A moze komus sie juz to udalo?
myślę, że nie powinno yć z tym żadnego problemu.. W plusie przedłużałem na12m-cy a nowej taryfie, więc wątpe, zby weze było tak samo...

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]

 #30664  autor: kubako
 16 lis 2005, 15:22
wojtek_kwiatek pisze:w tej chwili kuriera się dostaje od razu
No tak, ale sporo osób woli mieć kontakt face to face z pracownikiem sieci i idą do salonu, przez co tracą nie tylko czas ale i dodatkowe minuty...
kubako, kulwis nie chce nowego fona...
Faktycznie, ale przecież, jeżeli zamówi sam aneks bez telefonu to też dostanie minuty...

 #30791  autor: makabras
 17 lis 2005, 14:26
a jak to jest z kurierem, jezeli osoby podpisujacej nie ma bo wyjechala np na kilka dni, czy mozna zostawic jakies upowaznienie?