aleksch pisze:A co z takimi rzeczami jak umowa i np. zaświadczenie o zatrudnieniu/lub zameldowaniu/ lub o tym że się studiuje.
to im należy przesłać fax'em natomiast umowę podpisujesz w obecności kuriera. Oczywiście kopia zostaje dla Ciebie w raz z telefonem i kartą SIM.
aleksch pisze: A tak to wszystko odbywa się przez kuriera to z kurierem podpisujemy umowe, ma on gotowy druk i daje mu te zaświadczenia czy jak?
umowę podpisujesz z Polkomtel S.A. Natomiast kurier ma już gotową wydrukowaną i wypełnioną umowę... trzeba tylko podpisać w odpowiednim miejscu oraz napisać datę.
aleksch pisze: No i czy ktoś może miał jakieś przykre doświadczenia przy tej formie zakupu w plusie czy raczej wszystko ok?
mój znajomy dokonywał zakupu 2-óch aktywacji w Plusie i wszystko było OK. W obydwu przypadkach telefon oraz dokumenty dostarczała firma kurierska TNT i to ona była także odpowiedzialna za odesłanie ich. Ale tak jak napisał
Kaczy 7 dni to takie minimum...
aleksch pisze:Bo nie wiem czy kombinować z tym sklepem in-line dla zaoszczedzenia 30zł (1 doładowanie ) czy lepiej (bezpieczniej) załatwić wszystko w salonie:-/
jak wolisz, wedle uznania...