DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #5358  autor: uciu
 09 maja 2005, 22:18
Witam, czy mogliby napisać coś na jej temat użytkownicy?
Zamierzam ją kupić i niechciałbym potem żałować.
Zalezy mi na: czasie czuwania (mialem 6310i), wygodnym klawiaturze i normalnym słowniku t9 a nie tak jak w samsungach............
 #5359  autor: Sirmark
 09 maja 2005, 23:46
uciu pisze:Witam, czy mogliby napisać coś na jej temat użytkownicy?
Zamierzam ją kupić i niechciałbym potem żałować.
Zalezy mi na: czasie czuwania (mialem 6310i), wygodnym klawiaturze i normalnym słowniku t9 a nie tak jak w samsungach............

jesli chodzi o baterie to na pewno tyle nie wytrzyma co 6310i
mozna zakladac ze te 4-5 dni bedzie dzialac.
natomiast moze zamiast 6100 wziasc 6610 ?
roznica bedzie wbudowane radio oraz jakas jeszcze bzdurka.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #5361  autor: uciu
 10 maja 2005, 00:36
SirmarK pisze:natomiast moze zamiast 6100 wziasc 6610 ?
roznica bedzie wbudowane radio oraz jakas jeszcze bzdurka.
nie dzięki miałem taką w rękach i obudowa trzeszczała jak strop w starej kamienicy. A poza tym nie podoba mi się :-) Jezeli chodzi o radio to mam w odtwarzaczu mp3 a telefon ma mi służyc tylko do dzwonienia, pisania, oraz jako przypominacz o urodzinach i budzik :-) Mam nadzieję ze w tej 6100 bateria wytrzymie te 5-6 dni - przy dzwonieniu ok 2 min na dzień + ok 10smsów wysyłanych i ok 10-40 przysyłanych. Kolega z Niemiec ma w 6100 jakąs baterie polimerową(nie pamietam firmy) i trzyma mu ok 10-12 dni!!! Wiec moze sobie taką skombinuje jak sie na tego fonika zdecyduje:-)

Wszystko wyjdzie w praktyce.
 #5365  autor: Sirmark
 10 maja 2005, 08:47
uciu pisze: nie dzięki miałem taką w rękach i obudowa trzeszczała jak strop w starej kamienicy. A poza tym nie podoba mi się :-) Jezeli chodzi o radio to mam w odtwarzaczu mp3 a telefon ma mi służyc tylko do dzwonienia, pisania, oraz jako przypominacz o urodzinach i budzik :-) Mam nadzieję ze w tej 6100 bateria wytrzymie te 5-6 dni - przy dzwonieniu ok 2 min na dzień + ok 10smsów wysyłanych i ok 10-40 przysyłanych. Kolega z Niemiec ma w 6100 jakąs baterie polimerową(nie pamietam firmy) i trzyma mu ok 10-12 dni!!! Wiec moze sobie taką skombinuje jak sie na tego fonika zdecyduje:-)
no to fakt ze obudowa i wyglad to nie najlepsza strona 6610/
mi sie tez bardziej podoba 6100, choc troszke mala dla moich paluszkow.. ;)
jestem sceptyczny do 5-6 dni dzialania , chyba ze bedzieszy wylaczal na noc.
A kazdy wieksza bateria , tym bardziej polimerowa wydluzy ci czas dzialania. ale jest to dodatkowy koszt..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #5432  autor: Dragon
 10 maja 2005, 20:21
a nie myslales o Nokii 6650, skoro telefon i tak ma ci sluzyc tylko do dzownienia to ten telefon jest super

 #5439  autor: uciu
 11 maja 2005, 00:11
Dragon pisze:a nie myslales o Nokii 6650, skoro telefon i tak ma ci sluzyc tylko do dzownienia to ten telefon jest super
Myślałem, myślałem ale jak ją porównałem z 6310i to zmieniłem zdanie bo jest o wiele większa (długość antenki + troszeczkę:-)).
Dzis zakupiłem nowego 6100 za 365zł wiec myślę, że się opłacało. Teraz tylko czekam na listonosza :-)

Pozdrawiam