DAJ CYNK

Plus chce, abyś nosił światłowód w kieszeni. Tak jakby

Mieszko Zagańczyk

Artykuł sponsorowanyDwa miesiące upalnego lata minęły jak zawsze za szybko. Już widać pierwsze jesienne liście, trzeba wrócić do szkoły, wkrótce też na studia... To najcięższe dni w roku, ale jest sposób, by przejść przez nie z uśmiechem na twarzy. Pomoże nam w tym sieć Plus.

Każdy gadżeciarz to wie – nic tak nie poprawia nastroju, jak solidna paczka internetu i na przykład nowy smartfon. Razem z Plusem wybraliśmy sześć nowoczesnych urządzeń, nie tylko telefonów, które przydadzą się w codziennym życiu, ale też stanowią nieocenioną pomoc podczas nauki i pracy. Zacznijmy jednak od internetu...

Internet 5G w Plusie jak światłowód w kieszeni

Czy wyobrażacie sobie życie bez internetu? My nie, bo dostęp do sieci to nie tylko kontakt z bliskimi i rozrywka, ale przede wszystkim narzędzie nauki i pracy – przydatne zarówno dla uczniów, jak i studentów. To absolutna podstawa, od której trzeba zacząć.

Jeżeli internet, to najlepiej pomyśleć od razu o najnowszym standardzie 5G. W Plusie można korzystać z 5G w pełni mobilnie – bo zasięg sieci operatora obejmuje 800 miejscowości we wszystkich województwach Polski, czyli ponad 19 milionów mieszkańców naszego kraju – a także na miejscu, w domu, w szkole lub na uczelni, bo prędkości sięgające 600 Mb/s pozwalają uwolnić się od internetu przewodowego, co docenią zwłaszcza studenci. 5G w Plusie jest jak światłowód w kieszeni, który zawsze można zabrać ze sobą w nowe miejsce.

No dobra, ale co z kosztami i limitami w 5G? Czy to się będzie opłacało? O to nie trzeba się martwić. W Plusie ruszyła właśnie nowa promocja na internet 5G bez limitu, z którego można korzystać nawet przez rok.

5G bez limitów – nawet przez rok

Jest kilka opcji do wyboru. Jeżeli przeniesiecie do Plusa numer od innego operatora albo podpiszecie nową umowę abonamentową za 65 zł lub 85 zł miesięcznie oraz dobierzecie do tego jeden ze smartfonów z oferty operatora, otrzymacie roczny dostęp do internetu 5G bez limitu. A co będzie po upływie 12 miesięcy? Wtedy do dyspozycji użytkownika pozostaje miesięczny pakiet danych 60 GB lub 120 GB – to bardzo dużo, wystarczy do intensywnego korzystania z sieci. 

Dla bardziej oszczędnych jest też druga opcja – abonament za 55 zł, również z telefonem. W tym wariancie Plus daje 6 miesięcy nielimitowanego internetu 5G, a po tym czasie paczkę 30 GB miesięcznie.

5g w Plusie

Na tym nie koniec – Plus ma też świetne opcje dla rodzin, dostępne w ramach programu smartDOM 

I tak, do pierwszego wybranego abonamentu z internetem 5G bez limitu można dobrać kolejne karty SIM, również z 5G bez limitu nawet przez rok. Gdzie jest korzyść? Abonament za każdą kolejną kartę wyniesie o 25 zł mniej miesięcznie przez cały czas obowiązywania umowy. Czyli za drugi abonament trzeba będzie zapłacić na przykład nie 55 zł, a jedynie 30 zł.  

I następna propozycja, dla tych, którzy dysponują mniejszym budżetem. Do abonamentu z internetem 5G bez limitu można dobrać kolejne karty z pakietem gigabajtów za jedyne 1 zł miesięcznie – nawet przez 15 miesięcy – a także nowy smartfon. Do wyboru są miesięczne pakiety danych o wielkości 30, 60 lub 120 GB, które po upływie okresu promocji za 1 zł oznaczać będą opłatę odpowiednio 30, 40 lub 60 zł miesięcznie

Jest też opcja dla tych, którzy są zainteresowani tylko abonamentem, a nie planują kupna nowego urządzenia. W takim wariancie kolejny abonament dostępny będzie za 1 zł miesięcznie na okres do 9 miesięcy. Po tym czasie opłata za abonament będzie niższa również o 25 zł i będzie wynosić odpowiednio 30, 40 lub 60 zł miesięcznie.

W każdym z tych abonamentów użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego mogą wybrać dostęp do serwisu Disney+ przez 12 miesięcy  w prezencie (od 13 miesiąca opłata za dostęp do Disney+ to 28,99 zł/mies. w umowie na 24 miesiące). 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, Samsung, Xiaomi, Plus, Shutterstock

Źródło tekstu: wł.