DAJ CYNK

W Multikinie zapłacisz Blikiem

23.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3685

Ważne 4

1

Polski Standard Płatności wdraża nowoczesną formę płatności online we współpracy z siecią Multikino.

Polski Standard Płatności wdraża nowoczesną formę płatności online we współpracy z siecią Multikino. Wszyscy kinomaniacy mogą już dokonywać płatności za bilety Blikiem nie tylko w kasach, ale i na stronie internetowej, gdzie stanie się on wkrótce jedną z domyślnych metod płatności.

Płatność Blikiem jest udostępniona klientom bezpośrednio na stronie internetowej Multikina, gdzie kod Blik do wykonania transakcji inicjuje proces płatności i kończy cały proces zakupu online. W ten sposób użytkownicy Blik zapłacą online bez dodatkowych przekierowań i ekranów transakcyjnych pozostając w całym procesie zakupowym na stronie Multikina.

Obecnie z systemu płatności mobilnych Blik mogą korzystać wszyscy użytkownicy, którzy zainstalują na swoim telefonie aplikację mobilną banku - uczestnika systemu i aktywują w niej Blik. Obecnie użytkowników systemu jest ponad milion. Wśród banków umożliwiających tego typu płatności znajdują się: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank (również Orange Finanse), PKO Bank Polski oraz Inteligo.

Źródło tekstu: Polski Standard Płatności

Komentarze
Zaloguj się
10. ~Pan Pikuś
0

2015-10-25 14:20:21

Podobnie jak i w oficjalnym sklepie na Legii.To był mój i Pani Sprzedającej pierwszy raz.Było łatwo,lekko i przyjemnie :)

Odpowiedz

9. ~Tomasz
0

2015-10-25 08:43:05

W kinie Helios tez. Wczoraj bylem i przy kasie lezaly ulotki blika + na terminalach byly wklepki.

Odpowiedz

8. Red_PL
0

2015-10-24 09:01:09

Jak na razie na trzy próby skorzystania z Blik dwie zakończyły się niepowodzeniem z komunikatem brak odpowiedzi serwera :( Może to bezpieczniejsza forma płatności niż NFC ale z drugiej strony jak mam uruchamiać aplikację i przepisywać kod to mi się odechciewa. Z tego co pamiętam Getin albo BZWBK wprowadziły już opcję "skopiowania" karty płatniczej do telefonu. To jest przyszłość a nie jakiś wynalazek typu Blik.

Odpowiedz

7. ~mimi
1

2015-10-24 03:36:45

@5 tez sie nie moge doszukać tego artykułu o nielimitowanym necie w heyah. Wygląda na to ze redakcja usunęła to.

Odpowiedz

6. ~Adam
-2

2015-10-23 19:36:23

Za płatność 20 zł i po wyżej dostajemy darmowy bilet do kina.Blik coraz bardziej mi się podoba z tymi promocjami

Odpowiedz

5. ~darek
0

2015-10-23 19:07:44

witku co się stało z wiadomością czyżby jakieś naciski?

Odpowiedz

4. ~Tomecek
1

2015-10-23 19:03:00

Korzystałem z BLIK raz. Płatność przeszła, ale za dużo z tym zabawy. Włącz Internet w telefonie, włącz aplikację, wygeneruj kod, przepisz kod, zatwierdź na terminalu, zatwierdź na telefonie i działa. Zamiast tego wolę kartę zbliżeniową. Przykładam i tyle.

Odpowiedz

3. reboot
1

2015-10-23 18:39:18

@2 - czemu ironia? Czym się różni wpłata od wypłaty? Podajesz kod, wkładasz gotówkę, potwierdzasz przeliczoną kwotę na ekranie wpłatomatu i na ekranie telefonu i pyk, kasa na koncie.

Odpowiedz

2. ~
-2

2015-10-23 18:09:52

@1 Nie wiem czy ironia, czy serio pytasz.

Odpowiedz

1. p2225
1

2015-10-23 18:02:25

Tak się zastanawiam - czemu nie można dokonywać wpłat blikiem we wpłatomatach?

Odpowiedz