DAJ CYNK

andello

Ostatnia aktywność

andello
17.11.201410:49:39

I bardzo dobrze ! jak się kupuje auto nowe, to też nie można nic dłubać, bo się traci gwarancję. Tylko debile robią jakieś roty i nie wiadomo co z fonami, jak się wam fony nie podobają, to się powieście.

andello
24.09.201420:09:06

a jak ten fon się komunikuje z laptopem? na każdy kablu, czy musi być jakiś specjalny? chodzi mi o korzystanie z routera po usb.

andello
15.04.201421:28:53

Jak któryś pisze coś złego o drogim telefonie, niezależnie czy to jest ihpone czy samsung, czy inny fon, to znaczy si, że są biedakami, zwykłymi śmieciami, których szlag trafia, bo nie mogą sobie pozwolić na taki telefon, ale już pozwalają sobie na niewybredne komnetarze, jacy są paskudni posiadacze ihonów vel samsungów.<br /><br />A jak dla mnie, to takich osobników powinno się wycinać ze świata. Najpierw wycinać im krocza, a potem niech zdychają z upływu krwi. I ich matkom wyciąć macice, żeby już nigdy więcej nie wydały na świat takich buców.

andello
14.04.201414:10:16

drobna rada dla kupujących - bierzcie wersję z aluminium srebrnym, niekoloryzowanym. Te inne, kolorowe z czasem jak przypuszczam dość krótkim, trafi szlag, lakier zwyczajnie zejdzie, będzie to wyglądało paskudnie, podobnie jak w przypadku htc one w wersjach kolorowych. Poza tym ten telefon mi się nie podoba, a najpierw ma się podobać, a potem ma mieć dobre parametry.