DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #972735  autor: Vendeur
 18 sty 2018, 19:16
Witam,

zakupiłem niedawno na AliExpress od BlitzWolf przewód USB-C : https://pl.aliexpress.com/item/BlitzWol ... 09044.html

Marka ma dobre opinie, miałem już ich przewód Micro USB i był świetny. Kupiłem więc taki sam USB-C. Niestety wielkie rozczarowanie. Wtyczka nie siedzi właściwie w gnieździe, co chwilę gubi łączność, a nawet wypada. W porównaniu do taniego przewodu z zestawu z telefonem to jest po prostu tragedia... Sama metalowa końcówka wtyczki jest krótsza o około 1 mm. Czy ktoś się już spotkał z czymś podobnym? I to w markowych przewodach?

Na filmie ilustruję w czym problem i porównuję przewody.

https://youtu.be/_iRDi37OL_Q
 #972742  autor: Eragon
 18 sty 2018, 19:54
Reklamuj.

:smt006

:arrow: Ankieta dot. zablokowania komentarzy dla niezalogowanych: https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=129536 Głosujcie by potem nie było narzekania ;)