• Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #293844  autor: gaga14
 22 paź 2008, 11:12
Od wczoraj jestem posiadaczem telefonu LG KU990. Przeglądałem instrukcję oraz menu telefonu jednak nie znalazłem gdzie można ustawić odbiór wiadomości sieciowych np
- kod 050 (wyświetlanie miejscowości).
Jestem w sieci "ORANGE"
I jeszcze jedno pytanie.
Komórka widzi sieć Neostradę (moja sieć domowa), czy to oznacza, że może być podłączona do mojej sieci w celu dostępu do internetu?
Pozdrawiam
Romek
Ostatnio zmieniony 22 paź 2008, 19:19 przez gaga14, łącznie zmieniany 1 raz.

 #293885  autor: wtd
 22 paź 2008, 15:49
ad. 1 Chyba gdzieś w ustawieniach wiadomości to było, dokłądnie nie pamiętam, a teraz nie mam możliwości sprawdzenia.
ad.2 Gdzie ci widzi tę neostradę? Przecież ten telefon nie ma wifi, no chyba że mówisz o urządzeniach bluetooth, coś tam było z liveboxem i bluetooth, ale chyba w końcu skończyło się na tym że nie działa.

 #293889  autor: gaga14
 22 paź 2008, 16:05
Dziękuję za szybką odpowiedz. Czekam na dalsze informacje.

Tak, liveboxa widzi jako urządzenie bluetooth.
Romek

[ Dodano: 2008-10-22, 16:38 ]
Przepraszam za zamieszanie z ustawieniem wiadomości sieciowych.
Ustawienia te są w:
Menu --> Ustawienia telefonu --> wiadomości > Ustawienia --> wiadomości serwisowe --> -->kanał
Miałem problem w odszukaniu "wiadomości serwisowych" które są na końcu listy i należało ją przewinąć (brak praktyki). Poznaje dopiero ten telefon.
Pozdrawiam
Romek

 #294588  autor: BarthezzLodz
 26 paź 2008, 10:29
Co do Liveboxa i bluetootha to niestety nie połączysz się, tak aby za darmo surfować po internecie, przynajmniej ja do tego nie doszedłem. Możesz co prawda sparować oba urządzenia, ale na tym się kończy. Przynajmniej u mnie. Jak chcesz to spróbuj:
Włączasz bluetooth w telefonie, wyszukujesz urządzenia. wybierasz Liveboxa. Jak hasło wpisujesz 0000, ale chwilę wcześniej (przed wpisaniem) przyciskasz REG na Liveboxie). Po tym wszystkim urządzenia powinny być ze sobą zesparowane,

Uśmiechnij się! ;)

Nokia 3310 -> Sony Ericsson T630 -> LG KU800 Chocolate -> Nokia N76 - > Samsung S8500 Wave -> LG L9 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB

 #294596  autor: gaga14
 26 paź 2008, 10:44
BarthezzLodz
Dziękuję za informację.
Trudno
Pozdrawiam
Romek