DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #18690  autor: miszel79
 21 wrz 2005, 10:49
gdzies tam czytałem, że ktoś jest posiadaczem K750i i korzysta z Opera Mini. która to podobno pięknie śmiga...
sam posiadam K750i i zainstalowałem sobie OM... ale mam problem gdy chce rozpoczac "surfowanie" otrzymuje komunikat: "could not open connection to server"...

z czym to jest zwiazane... normalnie z wap'u korzystam

 #18698  autor: pigus
 21 wrz 2005, 11:15
Musisz ustawic opcje, aby aplikacje Java korzystaly z internetu poprzez dostep nie WapOverGPRS a InternetOverGPRS

wiec:

USTAWIENIA -> ŁĄCZNOŚC -> USTAWIENIA JAVA i tutaj wybrac odpowiedni profil polaczenia, jak wybierzesz jakis, to musisz wejsc w ustawienia i zobaczyc, czy dany profil korzysta z ustawien dla Internetu, nie dla WAP.

... U Can More

 #18699  autor: yagi
 21 wrz 2005, 11:20
Jesli jest to program w Javie to moze trzeba przed uruchomieniem go kliknac Wiecej/Uprawnienia/Dostep do Internetu i wybrac opcje "Zapytaj raz" (pisze to na podstawie opcji w K700i)

 #18713  autor: miszel79
 21 wrz 2005, 11:48
oczywiscie... teraz juz działa...

dziękuje bardzo... choć ciekawe rzeczy wychodzą - podaję adres osławionej "orange PL"... a pojawia mi się strona z opowiadaniami erotycznymi:)

 #18721  autor: yagi
 21 wrz 2005, 12:29
Napisz o tym w temacie na temat kiksow w Orange.Pl ;) Chyba jeszcze nikt nie pisal na temat WAP'u.

 #18725  autor: yagi
 21 wrz 2005, 12:58
Skad mozna sciagnac ten programik? Jest mozliwosc przez www w pliku *.jar???

 #19212  autor: miszel79
 23 wrz 2005, 08:53
yagi pisze:Napisz o tym w temacie na temat kiksow w Orange.Pl ;) Chyba jeszcze nikt nie pisal na temat WAP'u.
nie, nie, nie... nie bede jezdzil po Ornge, gdyż okazało sie, że ta strona pojawia sie po podaniu jakiegokolwiek adresu... czyzby to moja robota? :oops: