DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
 #1095843  autor: gujaq3
 22 maja 2020, 21:39
Orange wchodzi na nowe szczyty absurdu.
dzisiaj na czasie dostałem informacje że aby otrzymać ofertę na przedłużenie umowy muszę najpierw zrezygnować z przeniesienia numeru.... WTF?
 #1095862  autor: gujaq3
 23 maja 2020, 11:23
Na początku maja złożyłem przeniesienie numery do T-mobile z finalnym przeniesieniem 5 czerwca.
Ostatnia oferta jaka została mi przedstawiona była 11 maja.
Wczoraj i dziś zapytałem na czacie o ofertę i dostaję odpowiedź :

"że jest realizowane przeniesienie numeru i nic mi nie mogą zaproponować ,
mam udać się do salonu albo zrezygnować z przeniesienia" i
Odpowiadam że nie przenoszę numeru bez powodu bo konkurencja ma lepszą ofertę to szyderczym uśmiechem podkreślają że czego ja jeszcze chce skoro gdzie indziej maja lepsza :))))
 #1095863  autor: zielony71
 23 maja 2020, 11:27
Oni tam teraz mają najwyraźniej jakiś kryzys. Nie wiem czy kadrowy, mentalny czy jeszcze inny.
Bezsensowne i od dawna nieaktualizowane cenniki telefonów (daty cenników są aktualne, ale większość telefonów w cenniku ostatnio widziano dwa lata temu). Od dawna brak kodów rabatowych, części ofert nie da się zamówić samodzielnie (Love) - a podobno strategia zakłada zwiększenie roli samoobsługi, za czym poszły zwolnienia.
Nowi klienci nie mogą zamówić oferty z telefonem. Dział utrzymania klienta, praktycznie nie istnieje. Doszło do tego, że światłowód z Orange jest tańszy w T-Mobile. :-D Do tego jeszcze podwyżki i likwidacja niektórych usług (głównie w prepaid). Podsumowując smród, brud i ubóstwo.
Doradzam ewakuację.

Pomagam wyciskać sok z Pomarańczy i wiem chyba wszystko o rabatach w Orange;-)
Zapraszam na mojego bloga o telefonach: http://zielony71.blogspot.com/
 #1096165  autor: Marcinmateusz
 28 maja 2020, 12:21
Kolejny rożzalony klient.
Chwilę temu rozmawiałem z BOKiem. W sierpniu kończy mi się umowa na Love plus 3 inne aktywacje. Pani zaproponowała mi standardowe ceny z salonu - 79,99 plus 25 od sztuki za simki i internet mobilny, jako bonus wiekszy internet o 5gb, niz standard. Czas na złożenie dyspozycji o przeniesienie na kartę do innej sieci, a love wypowiedzieć....
Jest szansa na cokolwiek lepszego? Obecnie płacę za to samo 30 zł mniej miesięcznie.
 #1096468  autor: kamilgar
 02 cze 2020, 18:56
Hej,
28.09.2020 kończy mi się umowa na Orange Love (tv + internet). Obecnie mam 100mb/s i płacę 90 zł. Kontaktowałem się z Orange i oferują mi za taką samą cenę 150mb/s + tv.
Natomiast 25.12.2020 kończy mi się umowa, która jest powiązana z Orange Love i za 2 numery 10GB płacę 35 zł. Teraz dostałem ofertę 40 zł brutto za 1 numer!
Da radę coś załatwić taniej? Umowa jest na firmę.
Inaczej zmienię internet + tv na Netię, a tel na Plusha.
  • Strona 11 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10