DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1090234  autor: Remington
 15 lut 2020, 16:18
Nie rozumiem, czego nie rozumiesz 🙃

W Elastycznej 25 zł miesięcznie kosztuje pakiet „Rozmawiaj, SMS-uj i MMS-uj bez limitu”, który składa się z:
- nielimitowanych rozmów krajowych
- nielimitowanych SMS i MMS krajowych
- ww. usług na dowolny nr z UE bezpłatnie, ale tylko będąc w roamingu UE (czyli poza Polską).

Ten pakiet promocyjnie przez 3 miesiące masz za darmo, o czym Plus pisze tutaj:
https://www.plus.pl/na-karte/przenies-numer
 #1090400  autor: TomekErek
 17 lut 2020, 16:40
Jeśli (tak jak ja) przeniesiesz numer do plusa na karte (elastyczna) to na 3 miesiace masz rozmowy bez limitu za darmo na wszystkie polskie numery komórkowe.

A jeśli będąc w Polsce chcesz zadzwonić na np. czeski czy słowacki numer telefonu to to już będzie taryfikowane jako połączenie międzynarodowe czyli osobno płatne, bo będąc w Polsce dzwonisz na zagraniczny numer.

Troche sie inaczej robi jeśli pojechałbyś np. do Niemiec i chciał zadzwonić z tej polskiej karty SIM np. na czeski numer telefonu - wtedy to już jest połączenie wychodzące wykonywane w roamingu czyli powinno być dla Ciebie bez żadnej opłaty (zgodnie z obecnymi przepisami o połączeniach w roamingu)

Tyle, ze tutaj lepiej sie dopytac kogos, kto faktycznie był z numerem z plusa za granicą, bo ja sam nie byłem i nie mam pewności czy ten pakiet za 25zł, który dostajemy w ramach promo za przeniesienie numeru przez 3 miesiące za 0zł nie ma przypadkiem jakiś ograniczeń na roaming...
 #1090403  autor: 24bis24
 17 lut 2020, 16:47
TomekErek pisze:
Jeśli (tak jak ja) przeniesiesz numer do plusa na karte (elastyczna) to na 3 miesiace masz rozmowy bez limitu za darmo na wszystkie polskie numery komórkowe.
i stacjonarne

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1090404  autor: TomekErek
 17 lut 2020, 16:50
24bis24 pisze:
17 lut 2020, 16:47
TomekErek pisze:
i stacjonarne
zapomniałeś jeszcze wspomnieć o SMS i MMS bez limitu :p