DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1073896  autor: baton
 12 cze 2019, 06:53
Kupiłem zarejestrowałem kartę NJUmobile "Wszystko bez limitu i nawet 30GB" za 4 PLN i doładowałem 5 PLN oraz wykonałem połączenie testowe. Wg. informacji na kartoniku "na numerze jest włączona usługa wszystko za nie więcej niż 29 PLN

Co mam włączyć (jaką taryfę/usługę) aby konto było:
a) abym raz na kilka dni mógł wykonać połączenie trwające kilka godzin na komórkowe w obrębie jednego dnia za które pobranie jednorazowo kwota 1 PLN lub coś koło tego i nic więcej? Dawniej to chyba włączało się "tylko do komórkowych". Chciałbym aby ta usługa trwała cały czas (6PLN?)
b) bezterminowe i bezobsługowe (usługa poniżej będzie cały czas załączona)

Nie interesuje mnie Internet na ten czas chociaż włączyłem usługę "im dlużej, tym lepiej w nju na kartę" wysyłając bezpłatnego sms. Może kiedyś się przyda. Jak aktualnie mam skonfigurować konto i co włączyć? Dostęp przez panel www (zaloguj) https://www.njumobile.pl/logowanie - nie działa - błąd 502 BAD GATEWAY.
 #1073928  autor: rymi
 12 cze 2019, 12:58
"Moje konto" jak najbardziej działa po zalogowaniu

Włącz sobie do wyboru:

- "Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,20zł" [koszt włączenia 6 zł] - usługa dzienna, dzięki której nie zapłacisz więcej niż 1,20zł dziennie za nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju oraz 250 MB w kraju.
- "Rozmowy za nie więcej niż 19 zł" [koszt włączenia 0 zł] - usługa, dzięki której nie zapłacisz więcej niż 19zł za nielimitowane rozmowy z komórkowymi i stacjonarnymi w kraju.
- "Wszystko za nie więcej niż 29 zł" - usługa, w której nie zapłacisz więcej niż 29zł za nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMSy i MMSy w kraju oraz 10 GB internetu w kraju .


Moja babcia ma wersję za 1,2zł bo czasami gdzieś zadzwoni, ale długo wtedy gada, a moja mama ma wersję za 19, bo dzwoni codziennie kilkanaście razy, ale gada króciutko.