DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1063989  autor: marson
 01 lut 2019, 10:28
Witajcie

Mam taką sytuację, że potrzebuję jakiegoś łącza awaryjnego jak mi net stacjonarny zdechnie, pracuję zdalnie , więc net musi mi działać no i teraz pytanie co wybrać, żeby doładować raz i mieć spokój na np. rok. Nie musi być jakoś mega tanio - za 5 zł ;) powiedzmy, że te 100 - 200 zł mogę raz na rok wydać. Dodam, że nie potrzebuję jakichś nie wiadomo jak dużych paczek transferu, pracuję jako administrator serwerów więc przez większość czasu pracuję na serwerach przez VPN, SSH albo ewentualnie jakiś rodzaj pulpitu zdalnego typu TeamViewer Jeśli natomiast www to też oszczędne, jakaś dokumentacja czy system ticketów, żadnego FB czy YouTube, więc wydaje mi się, że 50 - 100 GB / rok będzie aż nadto. Bardziej zależy mi na szybkości, stabilności połączenia a tu najbardziej w mojej lokalizacji sprawdza się plus, więc najchętniej chciałbym plusa albo coś na ich infrastrukturze. Chociaż nie jest to wymagana sprawa po prostu plus w mojej lokalizacji to transfery na poziomie 40 Mbps w obie strony a pozostali to 10 Mbps download / 1 Mbps upload, no ale jak mówię, grać w gry nie będę, oby się dało na SSH zalogować to już będę happy ;). Co polecacie? W sensie jakiego operatora ale i jaki starter wybrać, jaką taryfę? Może są jakieś myki na tańsze doładowania itd? Ogólnie to ta karta będzie siedzieć w laptopie z wbudowanym modemem LTE, więc nie będzie z niej dzwonione czy smsowane.
 #1067979  autor: klaudia123
 21 mar 2019, 11:23
plus-a2mobile, doładuj sobie za np. 5-30zł = rok ważności, a w razie potrzeby odpalisz pakiet neta za 9,90zł 15GB z lejkiem co 5GB i możliwością przywrócenia pełnej prędkości.

orange: nju na kartę pakiety 9GB/9zł/30dni możesz ich kupić ile chcesz, 1x/6mc choć wykonaj poł. głosowe czy coś aby nie wyłączyli karty, kasa wtedy ważna bezterminowo.

play: play internet elastyczny, 10GB/10zł, są progi co 10zł max. rachunku, płacisz tylko jak używasz, min. 1 użycie na 6mc aby karty nie wyłączyli.

t-mobile: starter internetowy 5zł/7GB/30dni, ale musisz mieć możliwość rejestracji sms/bank w domu w razie potrzeby.

plus - wrodzinie - karta ważna 2 lata, pakiet z 10GB/60dni/30zł


Zależy jak masz w domu zasięg, najmniej problematyczne nju na kartę/ a2mobile.
 #1067982  autor: iphoneski
 21 mar 2019, 11:41
Ja wybrałem Orange na kartę. Włączasz rok ważności konta, ładujesz ile ci potrzeba i w razie potrzeby aktywujesz pakiet elastyczny - 1GB na 1 dzień za złotówkę, 5GB za 5 zł na 5 dni, 10GB za 10 zł na 10 dni itd. Jak nie używam to karta po prostu sobie leży.