DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1059073  autor: TestaroSSa
 11 gru 2018, 18:37
Cześć,
Poszukuję w miarę kompletnego telefonu do 900zł. Chciałbym w tej cenie znaleźć sprzęt z bardzo dobrym wyświetlaczem oraz ponadprzeciętnym aparatem. DualSim (prawdziwy, nie ten hybrydowy) mile widziany. Najlepiej bez notcha, ponieważ strasznie mnie rozprasza :P Zakup w sklepie w Polsce

W cenie ~850zł można dostać ze zwrotów właśnie dwa wspomniane w temacie modele. Czasem widuje Moto G6 plus, choć ten telefon ma chyba gorszy aparat od pozostałej dwójki. LG G6 podobno byłby najlepszym wyborem, ale w jego cenie można dostać Honora play i 8x, które mają zapewnione na jakiś czas wsparcie. Takie ciągłe dokładanie i robi się 2k :P
Na topowej wydajności mi nie zależy bo w gry nie gram. Brak androida 9 też pewnie przeboleje o ile w zamian aparat i wyświetlacz będą tego warte. Wymiary, wygląd to bez znaczenia bo i tak w case na 2 lata. O ile nie będzie problemu z odsprzedażą bo to dość mało popularne modele...

HTC będzie miał lepszy aparat?, dźwięk, ekran, wydajność, NFC
Asus to chyba tylko baterie i teleobiektyw. Ten amoled do wybitnych nie należy
Porównywałem zdjęcia wykonane za pomocą U ultra oraz Zooma i różnic nie widzę. Ktoś wie jaka dokładnie optyka siedzi w HTC? Asus chwali się w materiałach promocyjnych toną funkcji, stabilizacji i w ogóle kosmiczną technologią.

edit:
Wow, mam tutaj konto od 10 lat :D Aż przejrzę swoje posty. Sporo mnie nie było.

"It's not who I am underneath, but what I do that defines me."
 #1059086  autor: Lawrence72
 11 gru 2018, 19:54
Z tych dwóch modeli bardziej skłaniałbym sie ku Asusowi - bardzo pojemna bateria 5000mAh to spory atut. Do tego szybkie ładowanie. Jednak strice do zdjęć poszedłbym bardziej w kierunku G6 kosztem dorzucenia paru złotych. Ten model z kolei spełni dwa pierwsze wymagania: dobry ekran IPS i jakościowo dobry aparat, przy czym jeżeli chodzi o samą baterię jest już nieco słabsza.
 #1059107  autor: FKS_91
 11 gru 2018, 23:39
W przeciętnym budżecie masz ponad przeciętne wymagania ?? Z tej dwójki pewnie wybrał bym HTC. G6 dla Ciebie byłby bardzo dobrym wyborem, ale ten dual sim. Ogólnie z tego co kojarzę mało modeli jest z aktywnym dual simem.