DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

 #999510  autor: biala1991
 18 cze 2018, 19:59
Może ktoś coś... Na Mój T-Mobile miałam podpięty numer, który niedawno dostał kamfory, lista zarządzanych numerów jest pusta a kiedy klikam na "Zarządzaj" to podpięty numer na chwilę się pokazuje i znowu znika. Co może by tego powodem?
Ostatnio zmieniony 19 cze 2018, 14:48 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wydzieliłem Wam dyskusję w nowym wątku by nie zaśmiecać poprzedniego. M
 #999553  autor: biala1991
 19 cze 2018, 00:18
Nie piszę o aplikacji tylko Mój T-Mobile na www.
Po zalogowaniu wygląd też się zmienił, wcześniej była widoczna lista ostatnio wystawionych faktur i wpłat, teraz tego brakuje ale główny problem to zniknięcie podpiętego numeru z listy zarządzanych, nie mam teraz do niego dostępu, został tylko numer na który było założone konto
 #999576  autor: arasel
 19 cze 2018, 08:51
Czemu nie skontaktujesz się w tej sprawie z BOA czy to mailowo czy przez telefon? Raz, że to wątek o przedłużeniu umowy a nie o funkcjonalności strony, a dwa, że być może jest akurat jakaś awaria czy przebudowa strony. Skąd pomysł, żeby pytanie natury technicznej zadawać akurat tutaj, w tym wątku? Skontaktuj się z T-Mobile i niech wyjaśnią co się dzieje zamiast robić bałagan w wątku nijak się mającym do opisywanego przez Ciebie problemu.
 #999624  autor: RafRafRaf
 19 cze 2018, 14:37
biala1991 pisze:Nie piszę o aplikacji tylko Mój T-Mobile na www.
Po zalogowaniu wygląd też się zmienił, wcześniej była widoczna lista ostatnio wystawionych faktur i wpłat, teraz tego brakuje ale główny problem to zniknięcie podpiętego numeru z listy zarządzanych, nie mam teraz do niego dostępu, został tylko numer na który było założone konto
Następnym razem lepiej precyzyjniej zadawaj pytania.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 #999650  autor: myk6414
 19 cze 2018, 18:31
Jest nowa wersja storny. I mają problemy. Mi też numery poznikały.
 #999689  autor: biala1991
 20 cze 2018, 07:58
Dzięki za potwierdzenie, o to mi właśnie chodziło, żeby ktoś z użytkowników abo zalogował się na swoje konto i dał znać czy to tylko u mnie coś źle się wyświetla czy to rzeczywiście jakaś dziwaczna modyfikacja strony (zmieniła się tylko część widoczna po zalogowaniu hasłem, na iboa wszystko jest po staremu).
Dziękuję też za zainteresowanie forumowiczowi, który nie pomógł ale poświęcił swój czas, żeby dać wyraz jak nieodpowiedzialne było umieszczenie postu o koncie abonamentowym w wątku o przedłużaniu abonamentu :)

A czy próbował ktoś podpinać na nowo zniknięte numery? Zastanawiam się nad założeniem dla tego zaginionego numeru osobnego konta, tylko czy to się uda? system chyba go pamięta na starym koncie, bo tak jak pisałam, pomimo że lista zarządzanych jest pusta to po kliknięciu na Zarządzaj ten numer na sekundę się pokazuje