Telekomunikacja jak na dłoni

Nju mobile internet za 29 zł

Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: Nju mobile internet za 29 zł

Postprzez mpiter » 5 kwi 2018, o 11:00

Zależy jak ci wypadnie okres rozliczeniowy. Możesz podpisać umowę 5 kwietnia, a mieć okres rozliczeniowy np. 18, to jest losowe w nju. Ja mam umowę podpisaną 6 listopada, a okres rozliczeniowy mam od 25.
mpiter
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez Marens » 5 kwi 2018, o 20:58

Generalnie nie ma problemu z zmianą okresu rozliczeniowego.
Marens
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 69

Postprzez maniek89 » 7 kwi 2018, o 15:06

Oni chyba mają kilka okresów rozliczeniowych w zależności od tego, kiedy podpiszesz umowę i tak Cię wrzucają - wcześniej miałem Orange Free NET i okres rozliczeniowy od 19 dnia miesiąca do 18, po wypowiedzeniu umowy zamówiłem w nju nowy numer z ofertą internetową i wrzucili mnie w dokładnie taki sam okres. Gdy okres rozliczeniowy będzie niepełny, pierwsza faktura będzie niższa - ja pierwszą dostałem bodajże na 11,23 zł.
maniek89
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 127
Model telefonu: Xiaomi Redmi Note 4
Sieć: Virgin Mobile

Postprzez aster » 21 kwi 2018, o 00:33

Używa ktoś tę taryfę w połączeniu z dodatkowym pakietem 9GB za 9zł? Zastanawiam się czy można spokojnie używać tych pakietów np. w pierwszych 3 miesiącach, kiedy to min. miesięczny rachunek i tak wynosi 9zł.

Standardowo ta taryfa zje ponad 9zł już przy zużyciu 48MB, tak więc jeśli ktoś zamierza korzystać z netu lecz nie potrzebuje więcej niż 9GB to wydaje się rozsądne by wyposażyć się w taki pakiet. Inaczej zamiast 9zł wybulimy 29zł.

A ponieważ dopuszczone jest wykupienie kilku takich pakietów to teoretycznie nawet przy zużyciu np. 27GB lepiej wydać 27zł na pakiety.

Czy te pakiety chodzą bezproblemowo w taryfie internetowej, ktoś używa je może w ten sposób?
aster
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Model telefonu: iPhone 6S
Sieć: M1 [Singapur], Play [Polska], Telstra [Australia], EE [UK]

Poprzednia strona

Powrót do Internet mobilny