Telekomunikacja jak na dłoni

[PLAY] Przedłużenie umowy - cd.

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [PLAY] Przedłużenie umowy - cd.

Postprzez gepard » 19 lut 2018, o 19:14

Trzeb mieć aktywne, inaczej wg prawa nie mogą Cię atakować, a jak jest w praktyce...
gepard
Stały bywalec
Stały bywalec

Model telefonu: M8
Sieć: Play

Postprzez mseifer » 19 lut 2018, o 19:26

Dziś zadzwonili w końcu. 18 miesięcy i wszystko no limit, 10 gb neta. Konsultant stwierdził że nieokreślonego czasu nie ma :)
mseifer
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez gepard » 19 lut 2018, o 20:54

A co miał Ci powiedzieć? Jest czas nieokreślony, ale dla Pana mam tą super ofertę na 18 miesięcy.
gepard
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez krizz80 » 20 lut 2018, o 12:59

Witam, jest sens wysylania wypowiedzenia przy internecie mobilnym w PLAY? Ktos sie orientuje czy mozna ugrac cos wiecej niz oferuja w bok?
krizz80
Obserwator
Obserwator

Postprzez dudi998 » 20 lut 2018, o 14:57

Walczę o ofertę za 25zł na czas nieokreślony od dwóch tygodni. Wypowiedzenie złożone. Obecnie też jestem na umowie na czas nieokreślony. I niestety jak grochem o ścianę. Nie ma takiej! Chyba jednak trzeba opuścić Play, bo brakuje już mi pomysłów co robić...
dudi998
Obserwator
Obserwator

Postprzez Nikita_Bennet » 21 lut 2018, o 11:12

zastanów się nad tą ofertą. Przedłużyłem jeden numer w tej taryfie (tylko za 30 zł bo nie wyraziłem zgód marketingowych), po miesiącu z dwóch numerów z play napierdalają naganiacze/złotówy na numery które mam w play.
W play potwierdzają że zgód nie wyraziłem, dają jakiś rabat itp, ja mam w dupie rabat jak mi gość napierdala i się rozłącza albo mówi że jest z play i po chwili cisza w słuchawce.
Nikita_Bennet
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Model telefonu: play i plus i era

Postprzez mariusz.dytko » 21 lut 2018, o 13:06

Z tymi naganiaczami to rożnie bywa. Mam trzy numery w Play, zgody wyrażone i spokój, nikt nie dzwoni. Natomiast po skorzystaniu z promocji w Orange - bonus za zaproszenie 50 GB - zaczęli wydzwaniać jacyś różni dziwni ludzie, którzy oferują jakieś badziewie...
Było - Nokia 1610 (1997r.), Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3410, Nokia 6100, Nokia 6030, Nokia 6310i, SE K750i, SE K800i, Samsung Wave GT-S8500, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SIII LTE, Meizu MX4. Jest Nokia 6310i, Xiaomi Redmi Note 4 (snapdragon).
mariusz.dytko
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Pochwały: 5
Model telefonu: Nokia 6310i, Samsung Galaxy SIII LTE, Xiaomi Redmi Note 4 [snapdragon]
Sieć: Play, Orange

Postprzez Damianeqqq » 21 lut 2018, o 16:12

Aktualnie mam abo 29.99 zł nolimit + 5gb na czas nieokreślony od kwietnia 2016. Jakoś pod koniec stycznia poprosiłem o kontakt ze strony Play, na początku dostałem jakieś żenujące oferty droższe od obecnej, po tym jak poinformowałem konsultantkę że przecież teraz mam lepsze warunki zostałem przełączony do innej osoby. Tam: oferta za 25zl nolimit+10gb na 24 m-ce. Spytałem czy nie ma na nieokreślony, powiedziała że może być na 18 m-cy. Poprosiłem o dzień do namysłu, miałem brać tę ofertę na 18 m-cy, zadzwoniła dzień później i coś rozłączyło naszą rozmowę i operacja przedłużenia umowy na chwilę umarła. Wczoraj znowu zadzwoniłem z prośbą o przedstawienie oferty, dostałem te za 25 zł ale tym razem na 24 miesiące i mimo że mówiłem że dostałem propozycję tego samego na 18 m-cy, to konsultant twierdził że taka opcja już wygasła. Ponownie poprosiłem o dzień do namysłu, w międzyczasie przeanalizowałem oferty przeniesienia numeru do innych sieci, dziś konsultant zadzwonił i na moje pytanie czy aby na pewno nie ma opcji bezterminowej albo 18-miesiecznej odpowiedział że nie ma. Podziękowałem i chyba pora po 10 latach zmienić sieć na Orange gdzie za 25 zł proponują 35gb neta i nolimit w ofercie na kartę, a w sumie nie wiem czy jeszcze do tego jakieś bonusy za doładowania nie dochodzą. Moja konkluzja jest taka że nie ma co być lojalnym i dopraszać się o oferty poprzez składanie wypowiedzeń (co zrobiłem 2 i 4 lata temu) i wydzwanianie codzienne z dopytywaniem się o ofertę.
Damianeqqq
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Samsung Galaxy S+

Postprzez mseifer » 22 lut 2018, o 07:24

mariusz.dytko napisał(a):Z tymi naganiaczami to rożnie bywa. Mam trzy numery w Play, zgody wyrażone i spokój, nikt nie dzwoni. Natomiast po skorzystaniu z promocji w Orange - bonus za zaproszenie 50 GB - zaczęli wydzwaniać jacyś różni dziwni ludzie, którzy oferują jakieś badziewie...

Dokładnie. U mnie też cisza.
mseifer
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez mseifer » 22 lut 2018, o 07:27

Damianeqqq napisał(a):Aktualnie mam abo 29.99 zł nolimit + 5gb na czas nieokreślony od kwietnia 2016. Jakoś pod koniec stycznia poprosiłem o kontakt ze strony Play, na początku dostałem jakieś żenujące oferty droższe od obecnej, po tym jak poinformowałem konsultantkę że przecież teraz mam lepsze warunki zostałem przełączony do innej osoby. Tam: oferta za 25zl nolimit+10gb na 24 m-ce. Spytałem czy nie ma na nieokreślony, powiedziała że może być na 18 m-cy. Poprosiłem o dzień do namysłu, miałem brać tę ofertę na 18 m-cy, zadzwoniła dzień później i coś rozłączyło naszą rozmowę i operacja przedłużenia umowy na chwilę umarła. Wczoraj znowu zadzwoniłem z prośbą o przedstawienie oferty, dostałem te za 25 zł ale tym razem na 24 miesiące i mimo że mówiłem że dostałem propozycję tego samego na 18 m-cy, to konsultant twierdził że taka opcja już wygasła. Ponownie poprosiłem o dzień do namysłu, w międzyczasie przeanalizowałem oferty przeniesienia numeru do innych sieci, dziś konsultant zadzwonił i na moje pytanie czy aby na pewno nie ma opcji bezterminowej albo 18-miesiecznej odpowiedział że nie ma. Podziękowałem i chyba pora po 10 latach zmienić sieć na Orange gdzie za 25 zł proponują 35gb neta i nolimit w ofercie na kartę, a w sumie nie wiem czy jeszcze do tego jakieś bonusy za doładowania nie dochodzą. Moja konkluzja jest taka że nie ma co być lojalnym i dopraszać się o oferty poprzez składanie wypowiedzeń (co zrobiłem 2 i 4 lata temu) i wydzwanianie codzienne z dopytywaniem się o ofertę.

Mam rozumieć patrząc po cennikach Orange że mms nie są w pakiecie z smsami?
mseifer
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez pakierhakierxd » 22 lut 2018, o 20:21

U mnie tez cisza od zawsze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pozdrawiam :)
pakierhakierxd
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 60
Model telefonu: P1 lte ,S8,K10 2017 dual
Sieć: Play Aero2 Orange Nju Virgin

Postprzez bardak » 23 lut 2018, o 16:34

Panowie, da się jeszcze wypowiedzieć umowę w Playu drogą mailową??
bardak
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez pakierhakierxd » 23 lut 2018, o 18:43

Da się od zawsze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pozdrawiam :)
pakierhakierxd
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 60
Model telefonu: P1 lte ,S8,K10 2017 dual
Sieć: Play Aero2 Orange Nju Virgin

Postprzez bardak » 23 lut 2018, o 20:56

A możecie przypomnieć pod jakiego maila to słać??
bardak
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez gepard » 23 lut 2018, o 21:12

Lecisz na ok@pomocplay.pl.
gepard
Stały bywalec
Stały bywalec

Poprzednia stronaNastępna strona