Telekomunikacja jak na dłoni

[Orange] Przedłużenie umowy - cd.2.

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [Orange] Przedłużenie umowy - cd.2.

Postprzez reggie » 19 sty 2018, o 09:12

Póki co w ofercie biznesowej oferta 2xtylko SIM no-limit +10GB za 45zł netto, czyli -20%.

Czytając np. wypowiedź mc_rocki widać, że można dostać znacznie więcej (choć tam mamy ofertę indywidualną z telefonem).
Pytanie,czy nie dają rabatu -40% i 3m-c gratis tylko przy umowie z telefonem?
mc_rocki napisał(a):Wcześniej wysłane przeniesienie numerów do premium mobile.

perdos1 napisał(a):Najlepiej złóż wniosek o przeniesienie numeru do innego operatora

Rozumiem, że wniosek o przeniesienie składamy bezpośrednio u innego operatora?
Czy można taki wniosek złożyć w Orange? (wtedy widzą od razu w systemie taki wniosek)
Ja zawsze do tej pory składałem po prostu wypowiedzenie definitywne z rezygnacją z numeru - i wtedy znalazła się jednak najlepsza oferta i max rabat na abo.
reggie
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez lukaszsz3 » 19 sty 2018, o 10:47

reggie napisał(a):.....Rozumiem, że wniosek o przeniesienie składamy bezpośrednio u innego operatora?
Czy można taki wniosek złożyć w Orange? (wtedy widzą od razu w systemie taki wniosek)
Ja zawsze do tej pory składałem po prostu wypowiedzenie definitywne z rezygnacją z numeru - i wtedy znalazła się jednak najlepsza oferta i max rabat na abo.

Po złożeniu wniosku o przeniesieniu numeru po skończeniu obecnej umowy w Orange do T-mobile około 4 min później dostałem smsa z Orange, że widzą, że złożyłem wniosek o przeniesieniu numeru i żebym jeszcze się zastanowił i anulował przeniesienie na *555.
lukaszsz3
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez zielony71 » 19 sty 2018, o 11:41

reggie napisał(a):...

Nie ma takiej możliwości.
Pomagam wyciskać sok z Pomarańczy i wiem chyba wszystko o rabatach w Orange;-)
Zapraszam na mojego bloga o telefonach: http://zielony71.blogspot.com/
zielony71
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: lumia

Postprzez michaelred » 19 sty 2018, o 11:55

Czy jest jakis nr do DUK na ktory mozna sie dodzwonic z telefonu na karte albo z innego nr nie w Orange? Cos sie chyba ryplo i przeniesli mnie wlasnie do oferty na karte...
michaelred
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: iOcean X7 HD
Sieć: Orange / T-Mobile

Postprzez zielony71 » 19 sty 2018, o 12:16

Możesz spróbować 501400400
Pomagam wyciskać sok z Pomarańczy i wiem chyba wszystko o rabatach w Orange;-)
Zapraszam na mojego bloga o telefonach: http://zielony71.blogspot.com/
zielony71
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: lumia

Postprzez michaelred » 19 sty 2018, o 13:03

501400400 to zwykla infolinia i nic nie wiedza. Dzwonilem na 510 100 100 i tam poprosilem o przelaczenie do DUK. Niestety moje telefony sa juz w ofercie na karte (w sumie troche przez moje niedopatrzenie bo nie wycowalem wniosku:P) wiec juz kobita ich nie miala w systemie a nawet jesli to powiedziala, ze jakby mogla to bym placil 40zl za 2 numery wiec zadna rewelacja. Jestem wiec wolnym prepaidowcem pierwszy raz od chyba 12 lat :D czas poszukac nowego operatora :)
michaelred
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez perdos1 » 19 sty 2018, o 13:43

@michaelred
Prepaid nie jest taki zły, po przeniesieniu numeru do Orange na kartę można wyciągnąć no limit bez MMS i 50GB miesięcznie za 20 zł.
perdos1
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pochwały: 17
Model telefonu: Xiaomi Mi5 64GB Black
Sieć: RBM5 Orange Smart Plan Multi II x3 Orange LTE FreeNet VM

Postprzez michaelred » 19 sty 2018, o 14:42

@perdos1 jak to policzyles hmm?
michaelred
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez WebSter » 19 sty 2018, o 15:23

Złożone wypowiedzenie, 3 numery, 1 telefon z DUK - 20 proc rabatu, 3 msc x 0 i -5 zł na rate.
Kiedy wspomnialem o rabacie 40%, dostalem info, ze fakt, jest, ale dla osob, ktore biora swiatlowod i ze osoba, ktore telefonowala nie moze takiego rabatu udzielic.

Zlozylem dzis wnioski o przeniesienie 3 nr do Virgin Mobile. Czekam dalej.
Only Windows Mobile! : )
WebSter
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez Eriszkigal » 19 sty 2018, o 15:26

@michaelred, doładowanie za 200 zł daje 50 zł bonusów (premia za doładowanie + skarbonka). Pakiet kosztuje 25 zł/m-c, a zatem doładowanie za 200 zł pozwala kupić no-limit na 10 miesięcy. A dokładnie na 310 dni, więc na trochę więcej niż 10 miesięcy :)
Eriszkigal
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Pochwały: 8

Postprzez lukaszsz3 » 19 sty 2018, o 15:55

WebSter napisał(a):Kiedy wspomnialem o rabacie 40%, dostalem info, ze fakt, jest, ale dla osob, ktore biora swiatlowod i ze osoba, ktore telefonowala nie moze takiego rabatu udzielic.

Wczoraj też coś takiego usłyszałem, a dziś już dostałem ofertę 40%, ale tylko na pierwszy z 3 numerów. Na kolejne Pani powiedziała, że rabat przekroczyłby wartość abonamentu i może mi dać tylko 20%. Więc czekam...
lukaszsz3
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez WebSter » 19 sty 2018, o 16:10

Dzwonilem dzis jeszcze raz pod *220, z czystej ciekawosci. Dalej 20 proc rabatu, na pytanie o 40 proc uslyszalem tylko wzdychanie w sluchawce i 'moj dzial nie moze' :D . Wiec jak to jest?
Only Windows Mobile! : )
WebSter
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez reggie » 19 sty 2018, o 18:52

zielony71 napisał(a):Nie ma takiej możliwości.

Dziękuję za odpowiedź - tak własnie myślałem, że nie da się tego obejść.

Pytanie, czy w ofercie biznesowej przy przedłużeniu 2 numerów bez telefonu można uzyskać też rabat -40% (który dają w ofercie indywidualnej) oraz 3 m-ce abo gratis (co dają w ofercie biznesowej przy przeniesieniu numeru do Orange) ??
Ciekawe też, czy rabat -40% na abo dają tylko przy dyspozycji przeniesienia numeru do innej sieci czy także można taki rabat uzyskać przy złożonym wypowiedzeniu z rezygnacją z numeru ??

Złożę najpierw wypowiedzenie i się przekonamy :)
Chyba, że ktoś jednak coś podpowie więcej w tym temacie.
reggie
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez lukaszsz3 » 22 sty 2018, o 00:57

lukaszsz3 napisał(a):
WebSter napisał(a):Kiedy wspomnialem o rabacie 40%, dostalem info, ze fakt, jest, ale dla osob, ktore biora swiatlowod i ze osoba, ktore telefonowala nie moze takiego rabatu udzielic.

Wczoraj też coś takiego usłyszałem, a dziś już dostałem ofertę 40%, ale tylko na pierwszy z 3 numerów. Na kolejne Pani powiedziała, że rabat przekroczyłby wartość abonamentu i może mi dać tylko 20%. Więc czekam...

Doczekałem się. W sobotę zadzwoniła Pani, która jako pierwsza zaproponowała mi 40% i powiedziała... "Widzę w systemie, że złożył Pan wniosek na przeniesienie wszystkich numerów, to teraz mogę zaproponować rabat 40% na wszystkie"
Więc mam za 20zł 3 numery ze wszystkim i 10GB neta na każdy. Dodatkowo 5zł obniżona rata na telefon i 3 miesiące gratis. Potwierdzam, że coś takiego jest możliwe.
lukaszsz3
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez perdos1 » 22 sty 2018, o 08:42

Czyli tak jak myślałem, 40% mogą zaoferować tylko przy przeniesieniu numeru. No nic, trudno, ja przy wypowiedzeniu w Orange uzyskałem 20% na 6 numerów i ofertę zaakceptowałem. A mogło być 20 zł za 6 numerów :)
perdos1
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pochwały: 17
Model telefonu: Xiaomi Mi5 64GB Black
Sieć: RBM5 Orange Smart Plan Multi II x3 Orange LTE FreeNet VM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa