Telekomunikacja jak na dłoni

[PLAY] Przedłużenie umowy - cd.

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [PLAY] Przedłużenie umowy - cd.

Postprzez Gregrin » 16 sty 2018, o 17:34

Witam, jestem slaby z abonamentów a znajomi ostatnio przedłużali i chciałem zapytać co to dokładnie jest ta ochrona internetu https://www.play.pl/uslugi/ochrona-internetu2/ (na fakturze niby za 9zl) ?? Normalna subskrypcja na antywirusa czy jakieś blokowanie na poziomie sieci ??
Moim zdaniem raczej do wyłączenia, tak jak automapa za 24zl/mc :roll: ale nie chciałbym komuś czegoś wyłączyć a on później będzie miał pretensje ze prze zemnie ma wirusy na FB :wink:

Na fakturze jest jeszcze ochrona wyświetlacza za 5zl, o ile to bym zostawił to nie wiem ile to ma sensu w jakiejś umowie która ma już ponad 12scie miesięcy (bo tych umów jest tu parę). No i co po 24rech miesiącach ?? Sami to wyłączą czy na tel po gwarancji będzie dalej obowiązywać ochrona wyświetlacza ??

Jeszcze nieufnie podchodzę do zapisu ze jest dodatkowa karta do internetu a w niej formula duet M 50zl i TV-pakiet podstawowy duet M 30zl. Na infolini powiedziano mi ze to podstawowa oplata za duet czyli 80zl na dwa numery (czyli 40zl na numer). W sumie na pozostałych dwóch numerach w pozycji sim duet nie ma opłaty wiec może to by się zgadzało ale wole się upewnić czy na pewno oni tak to dziwnie zapisują...
Gregrin
Moderator
Moderator

Postprzez krecik6667 » 16 sty 2018, o 18:24

ochrone za 9 możesz smialo wylaczyc. W przypadku ochrony wyswietlacza, W zależności od telefonu wkład własny to minimum 59 lub 99zł. NIe, sami jej nie wylacza, bo jest swiadczona przez firmę zewnetrzna. Była ona na 5 lat. Karta głowna, tzw. techniczna. Na niej bedzie naliczany abonament za wszystkie numeru. Ciekawostka. Jezeli po dwoch latach znajomi przeniosa numery do innej sieci, a nie zrezygnuja z karty glownej, to nadal beda placili abonament.
krecik6667
Stały bywalec
Stały bywalec

Pochwały: 1

Postprzez ogromny » 16 sty 2018, o 23:29

Jutro postaram się złożyć wypowiedzenie w salonie. Tylko jak to wygląda bo z play mam malutkie doświadczenie (dużo większe z upc) po złożeniu wypowiedzenia dostaje jakieś potwierdzenie i czy sami dzwonią z jakąś oferta czy trzeba samemu się kontaktować? Rozumiem ze na play 24 nie wskoczy mi oferta za 25 zl?
ogromny
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mseifer » 16 sty 2018, o 23:51

Ogromny tak dostaniesz papierek na to. Powinni sami dzwonić a jak nie to zgłoszenie przez play24 że chcę się przedłużyc na takich i takich warunkach i że prosisz o kontakt.
mseifer
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez Gregrin » 17 sty 2018, o 04:53

krecik6667 napisał(a):Ciekawostka. Jezeli po dwoch latach znajomi przeniosa numery do innej sieci, a nie zrezygnuja z karty glownej, to nadal beda placili abonament.

:shock: Dzieki za info. Na tych abo strasznie widzę kombinują "z dodatkami" ale ten patent to już przegięcie. Jeszcze o tych "dodatkach". U tych znajomych na jednym numerze formula solo S to koszt 35zl (+10zl jakaś rata za telefon chyba) a "dodatków" z których oczywiście nie korzystali było na 33zl (automapa i ochrona internetu)...
Gregrin
Moderator
Moderator

Postprzez pakierhakierxd » 17 sty 2018, o 13:12

Każdy operator teraz coś włącza i czasem nawet o tym nie informuje, ja dostałem darmowego tidala korzystałem czasami w którymś momencie okazało się że się skończył i pobrali ponad 30 zł byłem wściekły bo żadnego sms nawet nie było, nie mam ochoty za niego płacić starczy mi spotify free

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam :)
pakierhakierxd
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 60
Model telefonu: P1 lte ,S8,K10 2017 dual
Sieć: Play Aero2 Orange Nju Virgin

Postprzez ToOmek » 17 sty 2018, o 13:24

Przegapiłem zakończenie umowy która skończyła się 31.12.2017. Do tej pory miałem abonament rodzinny z 3 numerami za który płaciłem 115zł i wszystko miałem nielimitowane, umowa była na 24 miesiące w tym przez 6miesięcy za 0zł więc nie wychodziło źle. Czy jest teraz jakaś oferta godna uwagi. Czy mogę negocjować warunki bo z tego co patrzyłem na stronie to jest gorzej niż myślałem :(
ToOmek
Obserwator
Obserwator

Postprzez ogromny » 17 sty 2018, o 17:32

Złożyłem to wypowiedzenie umowy i na "pokwitowaniu"wypowiedzenia jest jak to Pani nazwała super oferta za 30zl/24 miesiące. Jak szybko takie wypowiedzenie trafia do systemu?
ogromny
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez antonio7 » 18 sty 2018, o 00:02

ogromny napisał(a):Złożyłem to wypowiedzenie umowy i na "pokwitowaniu"wypowiedzenia jest jak to Pani nazwała super oferta za 30zl/24 miesiące. Jak szybko takie wypowiedzenie trafia do systemu?

48 h maksymalnie.

ToOmek napisał(a):Przegapiłem zakończenie umowy która skończyła się 31.12.2017. Do tej pory miałem abonament rodzinny z 3 numerami za który płaciłem 115zł i wszystko miałem nielimitowane, umowa była na 24 miesiące w tym przez 6miesięcy za 0zł więc nie wychodziło źle. Czy jest teraz jakaś oferta godna uwagi. Czy mogę negocjować warunki bo z tego co patrzyłem na stronie to jest gorzej niż myślałem :(

Wszystko no limit + tidal + showmax x 3 numery = 90 zł - umowa na 28 miesięcy.

Na fakturze jest jeszcze ochrona wyświetlacza za 5zl, o ile to bym zostawił to nie wiem ile to ma sensu w jakiejś umowie która ma już ponad 12scie miesięcy (bo tych umów jest tu parę). No i co po 24rech miesiącach ?? Sami to wyłączą czy na tel po gwarancji będzie dalej obowiązywać ochrona wyświetlacza ??

Jeszcze nieufnie podchodzę do zapisu ze jest dodatkowa karta do internetu a w niej formula duet M 50zl i TV-pakiet podstawowy duet M 30zl. Na infolini powiedziano mi ze to podstawowa oplata za duet czyli 80zl na dwa numery (czyli 40zl na numer). W sumie na pozostałych dwóch numerach w pozycji sim duet nie ma opłaty wiec może to by się zgadzało ale wole się upewnić czy na pewno oni tak to dziwnie zapisują...

Ochronę sam musisz wyłączyć, a to czy telefon jest dalej na gwarancji czy nie to nie ma znaczenia.

Wszystko się zgadza, bo abonament rozbity jest po części za usługi telekomunikacyjne i telewizyjne.
Maciej Loret napisał(a):Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
antonio7
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez ogromny » 18 sty 2018, o 00:18

Jeszcze tylko pytanie w tej opcji za 25 dalej jest tidal i showmax?
ogromny
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez antonio7 » 18 sty 2018, o 00:33

ogromny napisał(a):Jeszcze tylko pytanie w tej opcji za 25 dalej jest tidal i showmax?

Tidal i showmax jest dostępny bodajże tylko w tych nowszych ofertach, ta oferta, którą dostałeś jest ofertą replejową, ale zapewne jakiejś starszej taryfy. Nie chcę Cię wprowadzać w błąd, bo nie wiem jaką masz taryfę na dany moment, najlepiej dopytać się konsultanta.
Maciej Loret napisał(a):Podobnie jak wsrod samochodów sa zwykle osiągające 250km/h i lepsze bo szybsze... Czy ten ktory osiąga 300km/h pozwoli na 20% szybsze dotarcie do roboty?
antonio7
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez ogromny » 18 sty 2018, o 00:42

Probuję dostac ta oferte Stan Nielimitowany – SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +
ogromny
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez antonio7 » 18 sty 2018, o 00:48

ogromny napisał(a):Probuję dostac ta oferte Stan Nielimitowany – SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +

Próbować możesz, ale czy się uda, powątpiewam. W każdym bądź razie jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz, tylko jest jedno ale.

Oferta promocyjna obowiązuje dla
aneksu do Umowy na czas nieokreślony

Z Oferty Promocyjnej może skorzystać każdy, kto zawrze aneks do już zawartej
Umowy w ramach taryfy Solo Stan Nielimitowany.
antonio7
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez ogromny » 18 sty 2018, o 01:13

Mam umowę replay unlimited, nie solo mi tylko zależy by było trochę netu więcej i cena do 25zl. W najgorszym wypadku inny operator
ogromny
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez gepard » 18 sty 2018, o 02:17

antonio7 napisał(a):
Oferta promocyjna obowiązuje dla
aneksu do Umowy na czas nieokreślony

Z Oferty Promocyjnej może skorzystać każdy, kto zawrze aneks do już zawartej
Umowy w ramach taryfy Solo Stan Nielimitowany.

I jaki z tego morał? Dostaniesz Solo + w ostatnim miesiącu umowy i nie trzeba być w SSN. Przerobiłem już ze 3-4 taryfy RePlayowe na czas nieokreślony i nikt nie pytał na czym byłem wcześniej, a w tym czasie były Unlimty i inne Odmienne stany śwuiadomości Nielimitowane :)

Kto cierpliwy i przejdzie ścieżkę zdrowia w BOK wyszarpie Solo+.
gepard
Stały bywalec
Stały bywalec

Model telefonu: M8
Sieć: Play

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa