DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #965627  autor: linka77
 11 gru 2017, 16:59
Witam, mam wgląd w nasze bilingi , ponieważ mamy wspólne konto firmowe. Ostatnio na bilingu z telefonu mojego 14 - letniego syna zobaczyłam numery , które bardzo podobnie się zaczynały 501990... lub 501991 .... Byliśmy wtedy na wczasach za granicą. Nigdy wcześniej, ani później ich nie widziałam. Nie ma ich też w książce telefonicznej. Chłopak jest w trudnym wieku i mam nadzieję, ze nie robi głupot. Dzwoniłam na te telefony, ale teraz jest informacja, że nie ma takiego numeru. O co chodzi, czy kiedy się spotkaliście z czymś takim. pomózcie, nie chce go wystraszyć, ani specjalnie szpiegować, ale delikatnie sprawdzić, czy nie robi głupot, np. nie dla jego wieku. Dziękuję za pomoc.
 #965687  autor: Remington
 11 gru 2017, 20:09
Raczej nie ma się czym przejmować. Orange tak ma, że w roamingu pokazuje w billingu bzdury - numery telefonów przy połączeniach wykonanych, odebranych oraz SMS-ach są prezentowane jakieś ichnie systemowe, a nie faktyczne.