Ja do tej pory byłem zadowolony z Nju i dziwiłem się, że sporo osób krytykuje tę sieć. Ale do czasu. Może sama oferta jest b.dobra ale poziom obsługi F A T A L N Y. Pierwszy zgrzyt był we wrześniu jak przenosiłem numer, błędna nazwa ulicy a w konsekwencji problem z przeniesieniem. Teraz kupiłem nowy telefon obsługujący nano sim więc chciałem kartę wymienić. Najpierw przysłali kartę do złego numeru (mam w Nju 2, głowny i dodatkowy) ale to z mojej niewiedzy więc ok. Dzisiaj przysłali drugą kartę, już do właściwego numeru, dzwonię aktywować i dowiaduję się, że numer karty sim która dostałem nie zgadza się z numerem w ich systemie

Teraz mam czekać, bo napiszą @ do osoby wysyłającej, czy może zmienić w systemie ten numer czy muszę 3 raz składać zamówienie.
Ktoś miał takie cyrki i jak sprawa się zakończyła? Nowy tel leży od tygodnia i używać nie mogę bo nie potrafią prostej sprawy załatwić.