DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #851542  autor: rambotic990
 17 lut 2016, 09:56
Witam Serdecznie. mam hmm nazwę to problemem, ponieważ nie wiem czy to jest w ogóle problem. Dosłownie wczoraj zakupiłem telefon Honor6. Jak wiadomo ma dość dobrą baterią z czym wiązałem nadzieje, że nie będzie za szybko padac. Dziś rano podładowałem go do 100 %. I po wejściu doslownie na niecała minutę na instagrama przy użyciu wifi, napisaniu z 3-4 sms. Bateria zeszła mi na 97 %. Nie ukrywam że zdziwiło mnie to ponieważ sądziłem iż jak na telefon z tak dobrą baterią taki "wysiłek" powinien być nie zauważalny nawet. I tu pytane dla użytkowników tego telefonu, w sumie nie tylko... ponieważ chciałbym się upewnić, czy takie coś jest normalne ? czy w rzeczywistości jest tak jak to wyczytywałem w różnego rodzaju recenzjach przed zakupem etc czyli że bez problemu trzyma te 2 dni ? Chociaz po wczorajszym użytkowaniu nie zauważyłem by ta bateria mogła wytrzymać te 2 dni. Ale no wiadomo procesor, ekran 5 cali itp robi swoej no lecz nie ukrywam że jest do delikatnie mówiąc dla mnie dość niepokojący objaw. Wiem także, znaczy możee nie to że wiem a wyczytałem że teraz nie formatuje się baterii i nie można ich doprowadzać do całkowitego rozładowania. poprosiłbym o jakies ustosunkowanie się do tego co napisałem oraz jakieś rady, wskazówki, ponieważ niestety mam pecha do baterii w telefonach a chciałbym o tego honora 6 zadbac jak najlepiej :)

P.S. do tego przeczytałem także tutaj na forum iż procesory KIRIN które to zawiera honor6 są prądożerne. W związku z tym czy t o może być powód troche szybszego zużycia baterii ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 #851548  autor: cyanoone
 17 lut 2016, 10:11
Telefon był aktualizowany. Może masz wadliwą wersję softu.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #851551  autor: rambotic990
 17 lut 2016, 10:19
wadliwą wersję softu ? tzn ? zaktualizowałem tylko to co mi system podsunął tzn nakładkę emui i androida do 5.1. Więc jakbyś mógł mi coś więcej przybliżyć byłbym wdzięczny.