madziaa87 pisze:Hej, interesuje mnie taryfa Jump Relax.. W ofercie internetowej oferują mi ją za 79,99.. jak dla mnie to zdecydowanie za dużo.. Czy da radę wynegocjować 60zł + Samsung Galaxy S4 za 1zł ??

Oczywiście że nie wynegocjujesz takiej stawki. Przy rozmowie z SUK możesz utargować -10zł na abonament (czyli 69,99) oraz 250 zł rabatu od ceny z cennika dla taryf przedłużanych normalnie (przez telefon bądź w salonie) a nie internetowo (oni mają inne ceny telefonów) i w tym abonamencie po zniżkach S4 by Cię kosztowała 199zł (449 cena z cennika - 250 zniżki)
Przy tym abo możesz liczyć na takie zniżki i jest to max co można uzyskać.
Niestety także Cię muszę rozczarować ale ten telefon jest dostępny jedynie przy zamówieniach poprzez internet (mają oddzielny magazyn).
Niestety wszystko wskazuję na to że sieć T-mobile wycofuje się ze sprzedaży tego modelu telefonu.
Sam czekam do 4 sierpnia i chyba będę zamawiał jeżeli ta słuchawka będzie a jeżeli już nie będą oferować to jeszcze poczekam na jakiegoś flagowca w super fajnej cenie.