Napisałem do 1 serwisu we Wrocławiu na stronie
http://w-support.pl/welcome_pl.asp maila o treści:
Witam mam pytanie mam telefon na gwarancji Sony Ericsson Arc S kupiony w salonie Plusa,jest podbita karta gw. -pieczątka salonu,imei i data zakupu czy wystarczy to do realizacji gwarancji czy potrzebny koniecznie paragon lub faktura?,proszę o jak najszybszą odpowiedź najlepiej przez @.
Dziękuję
Pozdrawiam
Odpisali
Witam serdecznie,
Uprzejmie informuje, że jeżeli posiada Pan wypełnioną i podbitą przez sprzedawcę kartę gwarancyjną to wystarczy sama karta. Jeżeli czegoś brakuje proszę dołączyć paragon bądź fakturę.
Więc chyba tam się uda nawet jak sam wyślę jest podbita karta gwarancyjna z datą,imei,pieczątka salonu Plusa
[ Dodano: 2012-07-25, 11:16 ]
Oddam chyba do sprzedawcy on tam wyśle i tak

,spytam się go czy nie może pójść do salonu Plusa tam gdzie kupiony i dostać jakaś kopię dowodu sprzedaży,może by się udało.
[ Dodano: 2012-07-26, 23:28 ]
Pogadałem ze sprzedawcą wyśle jak otrzyma i do tego postara się o paragon

,jutro wyślę mu a z serwisu jak się da wyślą od razu do mnie,mam nadzieję że będzie ok !!