DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #549392  autor: djauli
 22 kwie 2012, 10:09
Witam :) Mam problem...
Dziś dostałem K750i, jakieś 2lata temu był na nim simlock z Plusa, który został sciągnięty, i telefon jest teraz w sieci Play Fresh. Normalnie, kiedy zostaje włożona nowa karta sim do telefonu, zostają dostarczone konfguracje, do mnie przyszły ale miałem za dużo kont danych, i nie mogłem zainstalować. Myślałem że wszystko jest ok. Ale gdy chciałem sciągnąć playgg, wysyłając sms playgg na 321 dostałem wiadomość ze stroną pobierania, gdy kliknąłem "Idź do" pojawił się problem "Połączenie nieudane. Sprawdź zasięg sieci lub ustawienia Internetu i danych". No i tak cały czas. Pomyślałem, że wyśle konfiguracje przez PC. Niestety też nie pomogło. Zrobiłem Reset Telefonu. Włączyłem i wysłałem sms Play na 9999 , przyszły konfiguracje , zainstalowałem. Ale dalej nic. Chodzi mi głównie o to że nie mogę nic pobrać , ani wejśc na żadną strone. Bardzo proszę o pomoc i mam nadzieje że problem jest do rozwiązania :(.

 #549394  autor: dejw
 22 kwie 2012, 10:31
Hmmm czyli konfiguracje ktore przyszy Ci na telefon nie dzialaja?. Sprobuj sciagnac moze opere mini z internetu i wtedy z niej sprobuj wejsc na jakas strone, moze to pomoze.

 #549397  autor: djauli
 22 kwie 2012, 10:44
w Opera Mini jest "Failed to connect to the internet"
Prosze pomocyy :(

Dodam, że przy włączaniu telefonu jest jakieś ładowanie "zaczekaj" po czym błąd "Problem z siecią".

Zasięg jest pełny bo siedzę obok z Play Online w laptopie i jest full na telefonie i na lapku :P

[ Dodano: 2012-04-22, 10:53 ]
Dobra, problem rozwiązany :P musiałem inny profil danych włączyć i wszyskto śmiga :). Proszę o zamknięcie tematu :P

 #555976  autor: Cherbi
 22 maja 2012, 19:12
Nie polaczysz sie z internetem jak nie masz zasiegu sieci wsadz inna karte sim i sprawdz czy jest zasiegi czy sa takie same problemy.
Pousuwaj wiadomosci zeby konfiuracje doszly i zapisz.