DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #52249  autor: Kaczy
 07 lut 2006, 20:06
Heh.. jedyny sposób to wyłączyć swój telefon.

Nic na to nie poradisz.
No chyba, że jesteś kimś bardzo, ale to bardzo ważnym. Wtedy możesz pójść na Policję, zgłosić to, oni zgłoszą to operatorowi, a ten wybada kto to dzwoni.

Ale pamiętaj, bardzo ważna osoba.

...::: Made for loneliness :::...

 #52250  autor: PiotrG-dz
 07 lut 2006, 20:09
To podlega pod paragraf (artykuł) 107 kodeksu wykroczeń :arrow: kto w celu dokuczeniu innej osobie złosliwie wprowadza ją w błąd lub w inny sposób złośliwie ją niepokoi podlega karze ograniczenia wolności,grzywny do 1500 zł lub karze nagany.Więc możesz zgłosić to na Policję nawet numer zastrzeżony bedzie wiadomy tylko policji i zmusza tego kogoś do zaprzestania dzwonienia do ciebie.

 #52286  autor: rafcyk
 07 lut 2006, 21:43
W SE i Ericssonach mozesz ustawic filt i automatycznie beda odrzucane telefony spoza listy. Zawsze to jakies wyjscie.

 #52302  autor: Skarpyta
 07 lut 2006, 22:12
a może to jakiś znajomy se kawały robi :-D

Obrazek
Obrazek

 #52304  autor: dziedziel
 07 lut 2006, 22:19
Moze i tak, moze to jakis znajomy ale bez przesady kilka dni temu puscił w ciagu 12 godzin 80 sygnałow, łapałem go. Musze tel na noc wyłaczac. Kurde jak nie przestanie ide na policje.
:?

Pozdrawiam Dziedziel

 #52329  autor: adam3330sz
 07 lut 2006, 22:58
hehe ja dla jaj z kumplem przez 12h puszczalismy sobie 200 sygnalow przez kilka dni :D tylko ze ja wiedzialem kto to... hmm gdybys mial cos takiego jak Symbianowy telefon to jest taki super program :-D sam uzywalem jak ktos mnie wq :D ze za kazdym razem jak dzwonila osoba to telefon nigdy nie wlaczyl dzonka ze ktos dzwoni tylko odbieral odrazu ta osobe :D wiec puzniej po rachunku by juz nigdy wiecej nie dzwonil ;)

Siemens C35i->Nokia 3330->Nokia 8210->Siemens S45i->SonyEricsson T300->Nokia 3650->Sendo X->Motorola MPx200->Panasonic GD 87->SDA Music->SonyEricsson W550i->SonyEricsson W950i->SonyEricsson W910i->SonyEricsson W960->

 #52333  autor: PiotrG-dz
 07 lut 2006, 23:17
Jeżeli mieszkasz w mieście to sprawę można zgłosić pierw do prokuratury a ona przekaże ją dalej do Policji.

 #52389  autor: dziedziel
 08 lut 2006, 11:37
adam3330sz pisze:hehe ja dla jaj z kumplem przez 12h puszczalismy sobie 200 sygnalow przez kilka dni :D tylko ze ja wiedzialem kto to... hmm gdybys mial cos takiego jak Symbianowy telefon to jest taki super program :-D sam uzywalem jak ktos mnie wq :D ze za kazdym razem jak dzwonila osoba to telefon nigdy nie wlaczyl dzonka ze ktos dzwoni tylko odbieral odrazu ta osobe :D wiec puzniej po rachunku by juz nigdy wiecej nie dzwonil ;)
Mogłbys dac mi link jakis do tego programu ja nie mam tela z symbiuanem ale moj tata ma wiec moze bym go sobie zainstalował i na pewien czas sie zamienił z tata. Tylko chodzi o wersje na se p910i.

Pozdrawiam Dziedziel

 #52391  autor: adam3330sz
 08 lut 2006, 11:38
na se p910i nie widzialem takiej wersji...

Siemens C35i->Nokia 3330->Nokia 8210->Siemens S45i->SonyEricsson T300->Nokia 3650->Sendo X->Motorola MPx200->Panasonic GD 87->SDA Music->SonyEricsson W550i->SonyEricsson W950i->SonyEricsson W910i->SonyEricsson W960->

 #52590  autor: mikemat
 09 lut 2006, 00:07
adam3330sz pisze:na se p910i nie widzialem takiej wersji...
a na N 6680 ?

Pozdrawiam
Grupa Medforum
www.medforum.pl

 #52805  autor: Arwena
 09 lut 2006, 23:07
Ja mialam podobny problem tyle ze wiedzialam kto. Pomoglo mi wylaczenie telefonu na pare dni i WLACZENIE poczty glosowej. jak potrafil mi puszczac sygnalki po kilkadziesiat razy dziennie - to ciekawe ile razy na poczte sie nacial :lol: w kazdym razie pomoglo jak nic. :-D

 #52821  autor: D@rio
 10 lut 2006, 02:02
A ja znam prostsze rozwiązanie tego problemu. Wystarczy pomyśleć.

Jeśli masz abonamentowy telefon to żaden problem. Albo jeśli masz EraTakTak. Dlaczego? Bo istnieje możliwość ustawienia "BEZWARUNKOWYCH PRZEKAZÓW POŁĄCZEŃ" ;) Ustaw sobie na jakiś nieistniejący numer przekaz i już. Wyłacz na pare dni telefon. Wtedy ten kto dzwoni usłyszy że "nie ma takiego numeru ;) " i już....pomyśli że zmieniłeś numer. A Ty zyskasz spokój i sprawa załatwiona ;) ...i w dodatku jeszcze to wszystko za darmo :)
Zapewniam że to jeden z najlepszych patentów, sam wymyśliłem i stosowałem :D :)

Pozdrawiam :D :)

 #52879  autor: Irek
 10 lut 2006, 15:39
No proszę całkiem przyzwoite rozwiązanie problemu, a nawet doskonałe.

"And one more thing..."

 #52895  autor: mateush
 10 lut 2006, 16:16
egh :lol: heh ja ostatnio dostalem tez sygnal od numeru zastrzezonego ale naszczescie tylko raz wiem ze moja babcia ma numer zastrzezony heh (ma nokie w erze) a te przekazywanie numerow jest bardzo pomyslowe bo jak np. zmienisz numer to mozesz sobie ustawic zeby przekierowywalo znajmoych na nowy numer tlyko szkoda ze tego we wszystkich telefonach ni ma tak samo jak nie ma ukrywanie numeru telefonu dzwoniac zeby pokazywalo sie zastrzezony :( raz tez dostawalem sygnaly od normalnego numeru chyba komus sie mylilo caly czas zaczelem do niego puszczac sygnaly z drugiego tel gdzie mialem ustawione numer zastzrezony gosc nie wiedzial juz kto do niego puszcza i przesztal ;)

AAAAAaaaaa!!!!!!

 #52932  autor: pumba
 10 lut 2006, 18:15
mateush pisze:te przekazywanie numerow jest bardzo pomyslowe bo jak np. zmienisz numer to mozesz sobie ustawic zeby przekierowywalo znajmoych na nowy numer
tylko musisz pamiętać że jeśli sobie przekierujesz rozmowy ze starego numeru na nowy to wtedy będziesz ponosił koszty na starym numerze za czas rozmowy a to co napisał D@rio nie jest związane z żadnymi kosztami bo tam nie ma żadnego połączenia tylko komunikat

re

 #52952  autor: Saracen
 10 lut 2006, 19:16
:arrow: D@rio
podał najsensowniejsze rozwiązanie -tz na uwolnienie sie od ..no własnie...
ale nikt niema pewnosci czy to nie zwykły tel stacjonarny....zastrzeżony

[email protected]
Obrazek

 #53011  autor: dziedziel
 10 lut 2006, 21:03
Bardzo sprytne rozwiazanie tylko ze ja mam Orange:/

Pozdrawiam Dziedziel

re

 #53018  autor: Saracen
 10 lut 2006, 21:14
a najlepiej właczyć poczte głosową...skasuje go ze 100 razy znudzi się :lol:

[email protected]
Obrazek

 #53047  autor: pumba
 10 lut 2006, 22:55
dziedziel pisze:Bardzo sprytne rozwiazanie tylko ze ja mam Orange:/
Jeśli masz abonament w Orange to przekierowanie połączeń tez masz dostępne więc jak najbardziej będzie to u ciebie działać.



Saracen pisze:a najlepiej właczyć poczte głosową...skasuje go ze 100 razy znudzi się :lol:
Ale sposób jaki podał D@rio jest chyba bardziej skuteczny bo po takim czymś ja bym pomyślał że ten kogo nękam naprawdę zmienił numer :wink: