• Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #503645  autor: pawlisko123
 15 wrz 2011, 22:44
1.któryś operator ma abonament z którego byłby rozliczany roaming?
kiedyś orange abonament tak miało ale nowe plany już nie.
2.a jak działa mix w orange?płace np 50 zł i jak wygadam to dalej trzeba doładować?jeśli tak to po doładowaniu np 100zł ile ono jest ważne?
 #503677  autor: majkel.m
 16 wrz 2011, 09:20
Witam,jeśli chodzi o Orange to zgadza się,że w nowych planach taryfowych na baonament nie ma rozliczania połączeń ze środków na koncie ( są to minuty wymienne na sms krajowe ). Natomiast każdy indywidualny MIX dziala na takiej zasadzie ze zgodnie zpierwszym cyklem rozliczniowym dostajesz doładowanie np 59,90 zł i jeśli jesteś za granicą schodzi Ci to z tej kwoty. Jeśli doładujesz konto kartą zdrapką to schodzi Ci z doładowania po wyczerpaniu kwoty abonamentu.
Tak jest w Orange

Pozdrawiam
majkel.m

 #503710  autor: elkanguro
 16 wrz 2011, 11:54
W T-mobile roaming schodzi z pakietów kwotowych w taryfach Pakiet dla Biznesu

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #503825  autor: pawlisko123
 16 wrz 2011, 22:01
dzięki
majkel.m a ile jest ważne takie doładowanie jak w mixie zrobię?

 #504722  autor: pawlisko123
 22 wrz 2011, 13:04
dzieki.czyli jest w mixie normalny czas na wykorzystanie pieniedzy jak dodatkowo sie doladuje.nie moglem znalezc czy dla mixa ten czas sie jakos rozni
 #504972  autor: majkel.m
 23 wrz 2011, 18:37
Tak, jeśli chodzi o doładowania karta zdrapką czas ważności jest taki sam jak w przypadku numerów na kartę. Jeśli chodzi o kwotę przyznawaną w ramach abonamentu to niewykorzystane środki przechodzą na jeden kolejny okres rozliczeniowy i są do wykorzystania w drugiej kolejności :)

Pozdrawiam
majkel.m