chirurg pisze:fenix189 pisze:Za to cenię tę sieć. Jak zwykle jak już coś dadzą to ostro. Rewelacja w PrePaid w Polsce.
Ostro? Jedynie co to zebrali wszystkie pakiety w jeden. A ten jeden aż taki rewelacyjny nie jest. Zostały smsy po grosz, czyli bez zmian. Minuta połączenia 20 groszy też już była. Tak Tak nadal bije tę oferte na głowe.
Otóż to. W TakTak-u minuta w sieci i na stacjonarne w dużo większym, wygodniejszym pakiecie (150 min) wychodzi 14gr, a biorąc pod uwagę podwójne doładowanie - wiadomo
Nie jest ten pakiet wprawdzie wymienny na SMS-y/MMS-y, ale po pierwsze nie każdy ich potrzebuje, a po drugie jeśli jednak potrzebuje to może kupić oddzielny pakiet 600 SMS-ów/100 MMS-ów za 6zł. Musi wprawdzie wydać względem POP-a dodatkowe 6zł, ale biorąc pod uwagę cenę minuty i tak wypada to znacznie korzystniej. A jeżeli ktoś krzyczy, że pakiet 150 min jest zbyt duży to ma mniejszy: 30 min po 20 gr.
Jedyne czego teraz brakuje w Tak-Tak-u to tani internet.
W Simplusie też jest chyba jakiś duży pakiet czy nawet dwa z ceną minuty coś ok. 5gr.
Dla Orange mimo wszystko pozytyw, bo te pakiety nie są złe, choć rewelacji to akurat tutaj nie widać (np. minuta mogłaby być 10-15 gr w całym Orange).