rafcyk pisze:A ja się zastanawia, żeby wziąć N6131 w abo za 60zł. Obecnie posiadam k750i, czy to dobry wybór?? Można targować jeszcze cene abonamentu na 54zł czy już tego nie ma?
Mozna sie targowac , z 2 tygodnie temu wyslalem rozwiazanie umowy bo mi sie konczy 27 kwietnia i wczoraj mialem telefon zaproponowali mi abo wartosci 100 zl za ktory mam placic cos okolo 82 zl + dali 1500 minut na ere i stacj + telefony z cennika jak z abo za 100 zl , wybrałem 6288 wiec jeszcze dostalem sluchawke bluetooth w cenie telefonu.
Z tego powodu ze wszystkich mam prawie w erze i mialem abo za 60 zl w tym 80 minut a rachunki przychodzily mi po okolo 100 zl jestem zadowolony.
200 minut do wszystkich za 82 zl ktore wymienie, 120 minut do wszystkich na 300 minut do ery i stacj. 40 minut zostawie sobie do wszystkich i moze wezme darmowy numer lub internet

wiec nie ma szans abym nabil cos wiecej niz te 82 zl
