DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1141887  autor: mirekK
 17 sty 2023, 11:04
W wielu artykułach i urządzeniach np.:

www.telepolis.pl/artykuly/testy-sprzetu ... -idealnego

piszą, że dioda powiadomień jest tylko w tylnej części obudowy wokół wyspy z obiektywami. Czy to prawda ?
Na dodatek nieodebrane połączenie sygnalizowane jest podobno tylko jednym mignięciem.. bezsens. Ale może chociaż to drugie zmieni to któraś aktualizacja.

Telefon szczególnie "pod dachem" pozostawiam wyświetlaczem do góry, tym samym nie zauważę nieodebranego połączenia. Wolałbym uniknąć dodatkowych apek, próbujących częściowo rozwiązać problem np. poprzez uruchamianie wyświetlacza. Ale ciekawym mogłoby by powiadomienie dźwiękowe w definiowanych odstępach czasu jeśli nie zaimplementowane do oprogramowania to chociaż przez apkę . Wtedy nie ma potrzeby spoglądać na telefon. Poza tym niektóre urządzenia w ogóle nie posiadają takiej diody.

Pierwsze wyniki wyszukiwania:
play.google.com/store/apps/details?id=com.dan_ru.ProfReminder&hl=pl&gl=US
ale aktualizacja dawno temu, zatem odpada

play.google.com/store/apps/details?id=com.kuma.smartnotify

Preferuję apki: lekkie, często aktualizowane, z minimum uprawnień.

Polecicie coś ?