Już od jutra (od 16.11.2022) GB za Gole (a nawet za ich brak) za jedyne 29 groszy (1 kod za cenę 1 SMSa!)

Najważniejsze informacje na ten temat:
• Liczba GB jest uzależniona od liczby strzelonych goli naszej reprezentacji:
• każdy gol ma wartość
5 GB,
• wygrany mecz nagradzany jest dodatkowym bonusem w wysokości
3 GB.
• W przypadku braku strzelonych goli, Klienci otrzymają na pocieszenie pakiet
3 GB.
• Wydłużony czas na wykorzystanie pakietu GB z 3 do
7 dni. Jeśli przegroda "Dodatkowy bonus", ma ważność dłuższą niż 7 dni, to data życia GB nie zmieni się.
Wysyłając SMSa o treści AKT31 na 811 (SMS darmowy) wydłużamy i kumulujemy ważność bonusu o kolejne 31 dni za cenę jedynie 9 zł.

GB trafią do salda "Dodatkowy bonus". GB będą schodzić jako pierwsze, przed GB z doładowań czy innych usług (np. z no-limitów). Fajne: jeśli ktoś jeszcze nie włączył promki 100 GB za 0 zł, polecam to zrobić do 30.11.2022 w Mój Orange (www / apka). GB za Gole i GB z promocji w Mój Orange - łączą się ze sobą !!!
Szansa na darmowe GB będzie w dniach:

16 listopada: mecz Polska - Chile (towarzyski)

22 listopada: mecz Meksyk - Polska

26 listopada: mecz Polska - Arabia Saudyjska

30 listopada: mecz Polska - Argentyna.
Jeśli polska reprezentacja wyjdzie z grupy, zabawa z kodami będzie trwać dalej, a terminy kolejnych meczy, zostaną podane później.
Kody pojawią się w tym wątku wraz z możliwością ich aktywacji.

Mija już 15 lat odkąd jestem na Forum Telepolis.pl - kiedy to zleciało?! Dzięki za ten czas i nadal do usług! Pozdrawiam
