DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1123438  autor: slawek987
 18 paź 2021, 06:30
Witam.
Posiadam aplikacje do zegarka (gshock) który ma funkcję bluetooth (powiadomienia z telefonu na zegarek). Mam sparowane ten zegarek z telefonem i wszystko dobrze śmiga. Niestety mam problem z powiadomieniami po wyłączeniu i ponownym włączeniu aplikacji. Po tej akcji musze z pozycji aplikacji wyłączyć zezwolenia na powiadomienia i ponownie je włączyć, przyznam że jest to trochę denerwujące. Czy powinienim nadać tej aplikacji jakieś konkretne uprawnienia żeby np nie przechodziła w jakiś tryb jak ją wyłączę? Bardzo proszę o pomoc.
Aolikacja"MOVE", telefon POCO X3 NFC