DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1120565  autor: ArurPlatek
 20 sie 2021, 18:36
Hej,
posiadam kartę prepaid z numerem aktywnym. Zmieniałem niedawno email na inny i chciałbym zmienić go również w tej aplikacji. Wiecie może jak to zrobić najszybciej i najlepiej? Bo w samej aplikacji czy na stornie www nie ma takiej opcji czy nawet informacji o tym jak to zrobić. Zależy mi na tym :)
 #1120570  autor: Remington
 20 sie 2021, 22:32
Napisz do inspektora ochrony danych T-Mobile z żądaniem poprawienia danych. Niestety, znając jakoś TM w tej kwestii mogą spuścić Cię na przysłowiowe drzewo.