DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1116570  autor: marlunjel
 16 maja 2021, 22:09
Dzień dobry
Mam taki problem:
Wczoraj chciałam odebrać telefon od osoby która może do mnie dzwonić tylko i wyłącznie z numeru zastrzeżonego lub nieznanego. Niestety tylko taką ma możliwość. Problem zaczął się w chwili kiedy chciałam odebrać to połączenie. Trwało może sekundę nawet nie zdążyłam się odezwać bo pojawił się komunikat "sieć zajęta". Ja niestety choć bym bardzo chciała to do tej osoby zadzwonić nie mogę ( nie oddzwonię się ale to nie jest celowa blokada ze strony tej osoby) dlatego proszę mi nie pisać o tym że mogła mnie ta osoba zablokować. Poprosił tylko ona może do mnie dzwonić. Ale jeszcze jest taka sprawa że odezwały się takie dźwięki puk puk puk i wtedy się pojawił ten komunikat o którym piszę powyżej. Kiedy już połączenie zostało zakończone pojawił się komunikat z poczty głosowej. Okazało się że osoba nagrała się bezproblemowo.
Mam pytanie w czym jest problem? Czy problem jest po stronie mojej sieci czy też po stronie osoby dzwoniącej? Proszę o pomoc. Nie chcę aby ta osoba myślała też że to ja tą osobę zablokowałam bo mi zależy na kontakcie z tą osobą.