DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1111988  autor: asziatko
 21 lut 2021, 10:28
Witam,

Poszukuje oferty na kartę przy przeniesieniu numeru do innej sieci.

Aktualnie mam zarejestrowany numer / starter w Tu Biedronka i chciał bym go przenieść do innej sieci na kartę gdzie (jak jest takowa możliwość) nie wymagane są comiesięczne doładowania, a ważność konta jest rok od ostatniego doładowania.

Np. jak bym przeniósł numer do innej sieci, doładuje konto (właśnie żeby doładowanie było najlepiej 5 zł) za 5 zł i mam ważność konta rok czasu - czy jest / znajduje się taka oferta?.

Pozdrawiam,
Artur
 #1111998  autor: rymi
 21 lut 2021, 11:52
Przenieś się do Play na kartę

Play na kartę jest opcja RWK bez doładowania. Zmienia się taryfę kodem *163*2# na Play Rok Ważności Konta i wpisywało kod *111*692*1# na przedłużenie darmowe na rok.

A jak *163*2# nie zadziała od razu to najpierw *163*12# zmiana na Fakt Mobile, a potem po kilku godzinach [po zmianie na Fakt] przejście *163*2# do Play Rok Ważności Konta

Kody w ofertach na kartę
Nie wiesz jaką masz ofertę? Wpisz i zatwierdź zieloną słuchawką (przyciskiem "zadzwoń") kod *111*49*1#
 #1112001  autor: asziatko
 21 lut 2021, 12:16
Dzięki za odpowiedź.

@Remington powiem Ci że wRodzinie... po dziękujecie.

@rymi a jak wygląda to w Play'u?. Myślisz o którejś z tych ofert na https://www.play.pl/oferta/play-karta/ ?. Tyle że nie widzę tu żeby doładowanie było w granicach 5 PLN.

Pozdrawiam,
Artur
 #1112018  autor: darekka
 21 lut 2021, 15:52
Przenosiny do Play/RBM itp w ramach Bonusu za przeneisienie dostanie się 20GB+200zł. ważne 60dni oraz RWK. Po tym roku zmiana oferty na Play na karte Rok wazności Konta i darmowa aktywacja RWK. Tu już na wstępie i za darmo mamy 24msc ważności konta. Myk z Play na karte RWK można ponawiać w przyszłości do woli.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1112027  autor: asziatko
 21 lut 2021, 17:34
Czyli jak bym złożył wniosek o przeniesienie numeru do Play Na Kartę otrzymuje 20 GB + 200 PLN ważne 60 dni i rok ważności konta to musiał bym doładować jeszcze ową kartę czy jak wykorzystam 200 zł przez 60 dni to mam ważność konta na rok bez doładowania?.

Pozdrawiam,
Artur
 #1112031  autor: Karlos20
 21 lut 2021, 17:55
asziatko: przy przeniesieniu numeru i aktywacji numeru otrzymujemy złotówki i neta na 60 dni + 365 dni wychodzących jednorazowo z darmówkami do Play w ramach ważności konta,
po zużyciu bonusów można zmienić taryfę na PNK RWK wyżej podanym kodem i w Play24 włączyć za darmo 365 dni wychodzących bez doładowania. Usługa w 364 dniu będzie możliwa do ponownego włączenia. Oczywiście każde doładowanie od 5 zł i tak daje RWK. Uwaga, w tej taryfie internet jest wolniejszy, do 7 mbps.
 #1112032  autor: Remington
 21 lut 2021, 17:56
A co Cię zniechęca do wRodzinie? Brak konieczności takiej kombinatoryki jak w Play, MNP w pełni zdalne (kurier), 2 lata ważności bez żadnych kosztów, później 2 lata za 5 zł doładowania. Nadajniki Plusa, z którego korzystasz sądząc po tym co masz w profilu.

No chyba, że upierasz się przy roku ważności i 2 lata to za długo 😉.
 #1112270  autor: asziatko
 24 lut 2021, 20:03
Wiesz co @Remington chyba skorzystam z oferty wRodzinie... dlaczego... z Play nie idzie dojść ładu i składu z przeniesieniem numeru. Nie pierwszy raz przenoszę numer (nie w Play) ale to co Play pokazuje to naprawdę zniechęca Klienta.

Klient swoje, a Play swoje, twierdzi że nie ma u nich takiej oferty jak Rok Ważności Konta i że muszę skorzystać z oferty z comiesięcznym doładowaniem na 30 zł, a chcąc mieć taniej np. 20 zł co miesiąc muszę dobrać usługę np. TV co mają w ofercie teraz. Mało tego... jak nie chcę doładowywać co miesiąc np. kwoty 30 zł to muszę jednorazowo wpłacić 100 zł i rok wówczas mam ważności konta. Także że Play'owi podziękuje bo najważniejsze jest "wtulić" Klientowi coś co nie mają zbytu i pięknie mówić.

Także że wRodzinie będzie najlepszy w tym przypadku wybór na przeniesienie numeru... co mnie zniechęca... przyznam że chyba tylko to że jest to mało spopularyzowana sieć. Fakt faktem korzystam z Plusa mając pierwszy numer w Plush (Plus).

Patrząc na wRodzinie przeniesienie numeru
10 GB internetu / Rozmowy i SMS-y w Polsce bez dodatkowych kosztów za jedyne 30 zł / 60 dni! oraz 24 miesiące ważności konta po każdym doładowaniu

Nie ma nic o doładowaniu za 5 zł, tylko za 30 zł.

Pozdrawiam,
Artur
 #1112273  autor: Remington
 24 lut 2021, 20:16
Skoro po każdym to i po najniższym, a takowe wynosi 5 zł (doładowania Plusa). 30 zł to cena dwumiesięcznego pakietu, który można dokupić.

Kiedyś ta sieć była mega problematyczna, MNP załatwić można było tylko... osobiście w ich biurze. Ale to dawne dzieje, teraz działa to jak należy.

A już myślałem, że zniechęca Cię o. Tadeusz, z którym ta sieć nie ma już nic wspólnego od ponad 10 lat😉.
 #1112285  autor: asziatko
 24 lut 2021, 22:33
Chyba że tak, jak jest opcja doładowania 5 zł to jak najbardziej jestem za. Dzięki za wyjaśnienie.

Nie, nie nic z tych opcji że jestem do kogoś uprzedzony, o sieci wRodzinie słyszałem już dawno lat do tyłu X, a fakt że jestem mało spopularyzowana, nie reklamowana.

Wiesz może jak wygląda sprawa z przeniesieniem numeru jak aktualny numer w Tu Biedronka mam ważny do 10 marca 2021 roku, a złoże wniosek o przeniesienie numeru do wRodzinie to zostanie przeniesiony numer z dniem 11 marca 2021 roku?.

Pozdrawiam,
Artur
 #1112286  autor: Remington
 24 lut 2021, 23:00
To nie tak. W przypadku prepaida wskazujesz datę przeniesienia we wniosku, więc spróbuj przez stronę i zobacz jaką da się wskazać. Ale byle przed upływem ważności numeru.

Aby nie ryzykować, lepiej przenieść numer gdzieś w salonie (czyli Plus lub Play), albo zasilić w Biedrze i tam wydłużyć nr by go potem przenieść.
 #1112288  autor: asziatko
 24 lut 2021, 23:13
W ten sposób... Myślałem że z końcem ważności konta w tym przypadku Tu Biedronka jest numer przenoszony.

To jest jeszcze nie co zapasu dni do 10 marca 2021 roku, złożę najpierw wniosek przez stronę i czy da się przenieść jeszcze przed 10 marca 2021 roku.

Pozdrawiam,
Artur
 #1112295  autor: Karlos20
 24 lut 2021, 23:22
Data przeniesienia do sieci MVNO lub do submarki/sieci MNO poza lokalem operatora jest ustalana średnio na tydzień od dnia składania wniosku o transfer numeru. Datę można samodzielnie ustalić w formularzu na stronie operatora. Upewnij się, czy masz w T-Mobile, operatora oferty tuBiedronka, poprawne dane potrzebne do przeniesienia numeru.