DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1110749  autor: kociniak
 28 sty 2021, 12:43
Mam pytanie do osób korzystających z tej oferty co do działania sieci PLAY - przy podpisaniu umowy abonamentowej w UPC.
Jakie jest ogólne wrażenie z działania tego operatora? Czy działają usługi np: HD Voice czy VoLTE, czy nie ma "przycinania".
Upc oferuje, ofertę utrzymaniową, przy przedłużaniu umowy - 10 zł/mies za 10 GB, rozmowy, SMS i MMS bez limitu - nad czym bardzo się zastanawiam.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2021, 17:19 przez kociniak, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1110756  autor: kociniak
 28 sty 2021, 17:09
Teraz sam mam abo w Play i powiedzmy że jest znośnie. Używam "normalnie", nie gram w gry mobilne i nie mam wygórowanych oczekiwań.
Proszę użytkowników forum o opinie o tej ofercie, bo generalnie w sieci mało jest informacji. Zarówno na plus jak i na minus. Chociaż gdyby było bardzo źle to jakieś głosy krytyczne by się tu i ówdzie pojawiły.
 #1110835  autor: daro33
 29 sty 2021, 21:25
Poprzednio miałem Play ale od nich odszedłem właśnie do UPC. Działa tak samo jak w Play tylko brak VoLTE o VoWiFi. Chociaż w Play miałem tylko VoWiFi. Jak masz możliwość otrzymać ofertę za 10 zł to się opłaca w Play oferta jest o wiele droższa.
 #1110837  autor: kociniak
 29 sty 2021, 21:40
W zasadzie dzisiaj przedłużyłem umowę i mam zamiar przenieść do UPC 2 numery kom.
Oferta utrzymaniowa jest, według słów konsultanta na takich warunkach od grudnia, do kiedy nie wiadomo.
Dziękuje za wpisy.