DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1062518  autor: amigo007
 14 sty 2019, 03:20
Passat99 ale chyba pakiet studencki jest cykliczny, więc poza doładowaniem konta o wiele nie musisz się martwić. Wszystko no limit, a 10gb na smartfona raczej także powinno wystarczyć na 30 dni. Zresztą po wykorzystaniu co najwyżej uruchamia się lejek (do zdjęcia extra pakietem na internet). Ale 10gb w smartfonie nie dla uzależnionych maniaków youtube, w zupełności powinno wystarczyć. Doładuj żonie konto za 100zł, i masz spokój na 150 dni. W plusie na karte jest tylko 6gb w pakiecie nolimit..
 #1080399  autor: Karlos20
 15 wrz 2019, 12:57
9 zł i tak w ramach startera jest za darmo + to co doładujemy podczas rejestracji. Ja mam kłopot z aktywacją karty SIM, mail do nich poleciał, ale godziny pracy BOK są nie do przyjęcia. To się nazywa testowanie oferty :D
 #1110427  autor: SomalijskiWluczega
 21 sty 2021, 10:54
Taka sama jakość jest w lycamobile.pl a do końca stycznia 2021 r. jest dużo taniej.
np przez 6 miesięcy dla nowych klientów jest po 10 zł na miesiąc no limit rozmowy, smsy i 35 GB internetu a od 7 miesiąca 20zł co miesiąc.
Czy Lajt mobile ma lepszą ofertę?
To na plusie i to na plusie. Gdy nie widzisz różnicy to po co przepłacać?
 #1110430  autor: SomalijskiWluczega
 21 sty 2021, 11:49
Remington pisze:
21 sty 2021, 11:17
To świadczy tylko o zasięgu, ale nie o jakości połączeń (w tym internetu).
Jeśli chodzi o net to już od jakiegoś czasu jest jakość taka sama.
Jeśli chodzi o rozmowy głosowe to tylko nie wiem jak jest z HD. Bo przy rozmowach tego znaczka nie widzę. Ale jak zasięg jest to jakość rozmów jest dobra :)
PS - jakoś heyah też nie ma HD i nikt jeszcze na jakość rozmów nie narzekał tutaj.
 #1110435  autor: SomalijskiWluczega
 21 sty 2021, 13:38
Do Remington to masz stare informacje apropo lycamobile.pl - internet leci z polskiego plusa a nie z Anglii jak kiedyś. Ping obecnie w lycamobile.pl to jakieś od 20 do 50ms. To już nie te czasy kiedy w Lycamobile ping był grubo powyżej 100 ms i net działał wolno. Te czasy już minęły. Owszem, 5G brakuje póki co ale narazie 5G dopiero raczkuje. Sam mam lycamobile.pl więc wiem o czym pisze a cena 10zł za no limit rozmowy SMSy i 35GB internetu * 6 miesięcy = najlepsza oferta na polskim rynku telekomunikacyjnym. Temu chyba nie zaprzeczysz? Jeśli znajdziesz tańszą ofertę za no limit rozmowy SMSy + 35 GB netu to daj mi znać. Chętnie z tego skorzystam.
 #1110437  autor: Remington
 21 sty 2021, 13:52
Przede wszystkim, to nie jest wątek o Lyca, tylko o Lajcie, gdzie wytworzyła się dyskusja o alternatywach. Taniej nie znaczy lepiej.

To dobrze jeśli Lyca ma wreszcie net bezpośrednio przez Plusa, przynajmniej tyle. Połączenia mają na pewno wciąż przez własne łącza. No i jest jeszcze coś - Lajt trzyma się polskich przepisów (Telestrada ma swoje za uszami, ale nie w kwestii Lajta), a Lyca potrafi zmieniać cennik z dnia na dzień, do czego nie ma prawa. Oczywiście jeśli nikomu to nie przeszkadza, to jest to alternatywa.
grzego44 pisze:
21 sty 2021, 10:39
Jak to jest w końcu z Lajt bo różne komentarze są o tej firmie (Telestrada) warto przenosić numer?
Co mówią te komentarze? Bo jakoś u nas rzadko ktoś narzeka.