DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1109112  autor: Remington
 31 gru 2020, 19:03
Bo działa. Wystarczy zadać sobie trud i wejść na stronę podaną w SMS, wpisać taryfę "Play na Kartę odNOWA" by otrzymać komunikat "Twoja taryfa obsługuje Wi-Fi Calling.".

Zamiast więc powoływać się na konsultanta rzekomo twierdzącego o niedostępności tej usługi w Odnowie, powołaj się na ww. komunikat w rozmowie z nim. Spróbuj i daj znać co załatwiłeś.

P.S. Można też zaszaleć i dla pewności kliknąć jeszcze w link "Jakie taryfy obsługują Wi-Fi Calling?".
 #1109113  autor: ghostowl
 31 gru 2020, 19:22
U mnie nie działa. Mam potwierdzenie sms, nie działa usługa, boa nie włączy. Dwa posty wcześniej napisałem o tym jaki jest komunikat.
 #1109115  autor: Remington
 31 gru 2020, 19:25
Co to znaczy, że nie włączy? Dzwonisz czy czatujesz do nich i mówisz, że masz taką treść smsa choć taryfa jest na liście obsługiwanych. I jeśli nawet nie potrafią włączyć to niech założą zgłoszenie techniczne. Błąd jest ewidentny.
 #1110016  autor: wopo
 14 sty 2021, 06:14
Przeszedłem z Play na kartę (kiepska jakość rozmów, częste rozłączanie w trakcie rozmowy) do T-Mobile na kartę GO. Jakość połączeń o niebo lepsza ale brakowało mi WiFi Calling oraz voLTE bardzo, mimo, że jakość głosu w T-Mobile na 3G jest jak w Play na voLTE.
Wyczytałem, że od lutego w T-Mobile w ofertach prepaid pojawią się obie funkcje,, ale niektórym użytkownikom udało się już aktywować w BOK. Zadzwoniłem i miła Pani bez problemu aktywowała mi na 2 moich numerach voLTE oraz voWiFi ! Działają znakomicie, przez voWiFi przechodzą również SMSy oraz MMSy bez problemu ( czego brakuje np. w Orange , nie mówiąc już o skansenie Plusa ). Nareszcie jestem zadowolony.
P.S. Mój telefon to IPhone11Pro