DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1101670  autor: areksz
 21 sie 2020, 09:50
taka sprawa:
zarejestrowałem dwa numery w Plusie smsem, chciałem je przenieść do p4 i wrócić do plusa. Data ważności jest bliska do października A.D. Plus odrzucił wniosek o przeniesienie (według niego numery nie zostały aktywowane brak połączenia,sms w Orange nie mają z tym problemu). Co ciekawe ważność numerów pokazuję do 19 marca 2019r. mimo wszystko na jednym według Plusa nie aktywnym numerze po 36h mam przetransmitowane 39GB nic nie doładowałem zero promocji...
 #1101819  autor: Karlos20
 23 sie 2020, 20:33
areksz: wykonaj pierwsze połączenie, np. zużywając 1 grosz na połączenie i następnie sprawdź ponownie stan konta kodem *100#
Dopiero gdy operator ustali startową ważność konta i dokona aktywacji numeru, możesz przenieść numer do innej sieci.
Zwróć uwagę, czy Plus przepisał Twój numer PESEL do konta numerów na kartę, bez tego nie przeniesiesz numeru.
Możesz się o tym dowiedzieć, logując się z wybranym numerem do Plus Online na komputerze lub z aplikacji mobilnej, wchodząc odpowiednio do opcji: Więcej (Android: lewy górny róg; iOS: prawy dolny róg) > Twój Profil > Twoje Dane.
 #1105519  autor: areksz
 24 paź 2020, 14:11
pytanko: czy jak mam kartę Sim teraz w elastycznej pakiet 3 miesięczny się skończył i przeniosę się do Orange na 10 dni i po tym wrócę do Plusa to, czy dostanę aktywując owy pakiet na 3 miesiące dla przenoszących? Jeszcze raz? :?:
 #1105541  autor: Robin560
 24 paź 2020, 19:24
tak. 3 dni powinny wystarczyć.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen: