DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 206 z 206
  • 1
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • 206
 #1101318  autor: Karlos20
 15 sie 2020, 10:45
Po co Playowi RedBull? Korzyści. Wygoda. Prestiż. No i można na tym zarobić, bo to rodzina taryf na kartę i na abonament. Bardziej zamożny i aktywny klient zapłaci te 200 zł/mies. żeby mieć oprócz pełnego no-limitu + telefonu za 6 zł, co miesiąc czteropak napoju. Dla nas to niepojęte, ale są tacy klienci, którzy z przyjemnością dotują markę i operatora.

Dla testujących różne rozwiązania i userów nie tylko Playa, to fajna przystań do dobrych ofert na smartfona. Sam uciekłem do RBM z Orange Flexa, bo pakiet neta z bonusu nie miał lejka 7/1, a zmieniając ofertę na inną, po wyczerpaniu bonusu BzP, mogę być bardziej zadowolony z ofert Playa.
Obie strony na tym korzystają, więc RBM jest potrzebny, tak jak dla innej grupy docelowej (seniorzy i low-userzy) Fakt Mobile.
Virgin też niedługo wykreuje swoją rolę w prepaidach Playa, tylko niech scalą systemy billingowe, bo tam zrobił się totalny bałagan (stara oferta 2012 jest zintegrowana z Play, nowsza już nie).

To już 10 lat na forum! Szybko zleciało... :mrgreen:
 #1101348  autor: Kryniczanin
 15 sie 2020, 16:39
Dla nas to niepojęte, ale są tacy klienci, którzy z przyjemnością dotują markę i operatora.
Oj pojęte pojęte...Mąż koleżanki jest Holendrem - ma abonament na żonę u nas - oczywiście najdroższy RBM...Czemu? Max Verstappen. Kto nie wie o kim mówię niech poczyta kto to i w jakim zespole jeździ.
 #1101822  autor: Karlos20
 23 sie 2020, 20:49
Mogą zniknąć, jeśli Play przeniesie bazę klientów taryf prepaid #Wszystko do swojego systemu billingowego. Taryfa 2012 jest w systemach Playa, więc tam nie ma zmian. Musimy poczekać co Play pokaże za ofertę dla Virgin i czy prawnie wchłoniętą spółkę wykreśli z rejestrów. Aktualnie obowiązuje ta bieżąca, a numer nadal przenosimy z innej sieci do Virgin Mobile Polska Sp. z o.o.

To już 10 lat na forum! Szybko zleciało... :mrgreen:
 #1101848  autor: neotele
 24 sie 2020, 14:37
marokmon pisze:
22 sie 2020, 00:44
Sądzicie, że te pakiety mini znikną w jakiejś bliskiej perspektywie z oferty virgina?
Oczywiście, że wszystko się może zdarzyć. Mogą jeszcze długo utrzymywać brand Virgin i jego taryfy, lub zrobić cokolwiek innego.
Ale nie panikujmy bez powodu.
Jeśli #Mini zniknie, to na pewno nie z dnia na dzień (gdyż jest wielu klientów, którzy dla Mini są w Virgin i nowy właściciel raczej nie będzie chciał się ich pozbyć) i będzie czas na decyzję/reakcję.

:wink:
 #1101850  autor: Remington
 24 sie 2020, 14:44
Brand zostaje, bo to już oficjalnie stwierdzono. Ze słowami Karlosa nie mogę się zgodzić, ofertę mogą zmienić w każdej chwili i migracji do innego systemu w tym celu nie potrzebują.
neotele pisze:
24 sie 2020, 14:37
Jeśli #Mini zniknie, to na pewno nie z dnia na dzień

Piszesz jakbyś nie widział nigdy wycofywania promocji. Z dnia na dzień potrafią wycofać, łaskawie zostawiając ewentualnie tym, którzy już je mają aktywne.
 #1101867  autor: macqmacq
 24 sie 2020, 21:10
Ja z dziewicą mam inny problem. Chcę dokonać cesji numeru na kartę i nie mam pojęcia, gdzie tego dokonać. Punkty poznikały, jak kamfora. A infolinia mówi o nie istniejących punktach - sami nie mają pojęcia, co gdzie i czy w ogóle mają :smt005
 #1102869  autor: WybrzezeKosciSloniowej
 11 wrz 2020, 09:59
Byłem w trzech punktach, żeby przerejestrować kartę prywatną na firmę, wszędzie akurat "system się zacinał", "a to ja nie wiem jak to się robi", "to trzeba przez internet robić a nie w punkcie". No także zmieniam sieć, na taką, w której system się nie zacina.
  • Strona 206 z 206
  • 1
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • 206
  • 1
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205