DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1099591  autor: Eragon
 19 lip 2020, 23:09
Heyah!
Wracam z kolejnym zapytaniem ofertowym. Potrzebuję miłej, łatwej i przyjemnej oferty dla seniora do iPada. Miesięcznie max 5 GB.
Najlepszą opcją byłoby np. 30GB na 6 miesięcy płatne raz a dobrze.
I płatne w kwocie do 50 zł. Za wszystko, na cały okres.
Sieć: Tmobile, Orange… ale myślę że właściwie wszystkie. To nie ma być w końcu do grania sprzęt, więc nawet Plus (wierzę) że by dał radę.
Najlepiej nawet od razu na rok pakiet kupić.
Wiem że w przeciwieństwie do mojego poprzedniego postu, to jest znacznie łatwiejsza do ogarnięcia oferta.
To co będzie najlepsze i najtańsze? ; )

(te 6 GB darmowe? A poza tym?)

:smt006
 #1099592  autor: Remington
 19 lip 2020, 23:48
Bez kombinowania poleciłem seniorowi plushowe 5GB za 5 zł. Raz na rok włącza RWK i ładuje za 60 zł.

W Orange doładować za 100 zł (da 50GB, a teraz w promocji 105GB jeśli przez ich stronę) na 5 mies., z tego przedłużyć za 99 zł o rok. Czyli koszt 100 zł na 17 mies.

Różnica taka, że Plus działa w tej cenie też w UE.
 #1099594  autor: Karlos20
 20 lip 2020, 05:17
Do Plusha trzeba dodać jeszcze opcje "Plush Internet Promo BS" czyli po doładowaniu konta za 50-60 zł można otrzymać aż 25GB do zużycia na 90 dni + możliwość zdalnego uruchomienia paczki 6GB co 30 dni. Po upływie ważności bonusu za doładowanie można odpalić cykliczną, bezpieczną paczkę 5GB za 5 zł (po jej wykorzystaniu nie ma ekstra opłat, możliwy lejek 32 kbps gdyby się przeholowało z netem). Kontem można zarządzać w aplikacji mobilnej Plus Online.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1100140  autor: Eragon
 27 lip 2020, 21:25
Przyznam że z tym Plushem utknąłem w głupim miejscu - chciałbym zdalnie zarządzać kontem - da się?
Plus Online wymaga karty SIM włożonej - odpada(nie widzę żadnej sensownej opcji założenia konta).
A jakiś dostęp WWW? Głupio ciągle wyciągać kartę z iPada...
A ta promka chyba nie jest cykliczna jak mniemam.

:smt006
 #1100144  autor: Remington
 27 lip 2020, 22:01
Plus Online to:
1. serwis www - on wymaga przy logowaniu hasła przysłanego SMSem
2. aplikacja mobilna - ona działa bez SMSa i karty SIM w urządzeniu

Pakiet jest cykliczny. Promo BS jest stałe trzeba tylko raz włączyć.
 #1100163  autor: pakierhakierxd
 28 lip 2020, 06:48
Aplikacja mobilna -używam z każdego urządzenia bez karty Plusa,nie wiem po co oni ten kod sms na stronie dali ale może da się to wyłączyć ...

tzn przesadzają z bezpieczeństwem

Pozdrawiam :)
 #1100665  autor: Eragon
 03 sie 2020, 22:10
Dzięki chłopaki za info, zalogowałem się na appkę w końcu :)
Mogłaby być ona nieco bardziej rozbudowana... ale nie marudzę, podstawy są.

Dzięki @Karlos20 za info o tym Promo BS.
Zastanawiam się czy robić od razu doładowanie 50zł ( i jechać na środkach promocyjnych z doładowania) a potem po kolei pakiety odpalać... (50/5=10 miesięcy :D )

Czy jednak doładować mniejszą kwotą i wykorzystać wakacyjne promo:
- 20GB/10zł... dobra, bezsens. Za dużo tych GB jak na miesiąc :D
- 60GB/15zł... To by było dobre gdyby jeszcze było jak skończą mi się te promocyjne GB. Ale skoro wakacyjna promo, to raczej już jej nie będzie.

Dobrze widzę że za 25zł doładowanie dostaję 10GB na miesiąc? Nie dają na dłużej? :D
Bo wnioskuję wtedy tak:
Początek sierpnia robię doładowanie, początek września odpalam promkę 5zł i przez 5 miesięcy mam spokój. Najlepsze rozwiązanie?

:smt006
 #1100669  autor: Karlos20
 03 sie 2020, 22:28
Na aktywację wakacyjnego promo masz czas do 30 września, zdążysz. Uważałbym na kolejność wykorzystania pakietów, bo może się okazać, że zejdzie najpierw bonus z Internet Promo BS, a potem płatny pakiet z promo wakacyjnego.
Tak, za 25 zł dostajesz bonus 10GB na 30 dni od momentu doładowania (pamiętaj, że to nie są pełne dni kalendarzowe, a 30x po 24h czyli równo 720 godzin).
W Plusie/Plush masz różne pakiety, które mają swoje przegrody. Niby paczki schodzą od tej, która najszybciej traci ważność, ale tak nie jest.
Pakietu 5GB za 5 zł użyłbym jako opcji awaryjnej, gdy albo potrzebujesz niewiele neta, albo gdy przeholujesz z gigabajtami. Przypomnę, że nie możesz tego pakietu odpalić wielokrotnie (1 aktywny na dany moment) - zużytą paczkę danych trzeba dezaktywować i ponownie włączyć już za te kolejne 5 zł na następne 720 godzin.
Oczywiście Promo BS, 5GB za 5 czy promo wakacyjne gwarantują lejek 32 kbps po wyczerpaniu GB na szybszego neta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥