DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 23 z 27
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 27
 #1098495  autor: sql
 01 lip 2020, 18:07
1) Czy nowa taryfa jest na Twoim koncie ? Możesz sprawdzić to online.
2) Czy w rzeczywistości miałeś/aś coś podpisać u kuriera ?

Tak przy okazji powiedz co Ci oferowali na firmę ale BEZ telefonu. W sensie czy coś się zmieniło od ostatniego czasu.
 #1099020  autor: Mitarr
 09 lip 2020, 20:19
Byłem 2 tygodnie temu w salonie zrezygnować z umowy, dzwonił do mnie ostatnio konsultant T-Mobile z utrzymania klienta zaproponować to co mam za 25 zł czyli 5 zł taniej za no limit +10 GB

Już miałem akceptować wysłaną mi umowę na maila ale jako, że jestem "upierdliwym" klientem to przejrzałem dokładnie umowę i znalazłem tam informację o przyznanych ulgach, 1920 zł ! za głupią umowę za 25 zł miesięcznie.

Rozumiem zabezpieczenie się operatora przed wcześniejszym odejściem ale jest to grube przegięcie, potrafię wyobrazić sobie dziesiątki sytuacji w której można być tym obciążonym niekoniecznie z własnej winy, co T-Mobile mi kiedyś pokazało naliczając bezprawnie opłatę dodatkową do faktury, po złożeniu reklamacji uznali i wystawili korektę ale potem coś im odpi*******o i naliczyli mi znowu za to samo tym razem nie uznając reklamacji, dlatego jestem bardzo sceptyczny do takich zapisów w umowie ...

W mojej poprzedniej umowie za 30 zł mies. miałem zapis o uldze 1000 zł i to było do zaakceptowania.

Pamiętajcie żeby zawsze czytać umowy bo można się nieźle wtopić za wydawałoby się głupotę, umowa za 25 zł a tu bach kara 2000 zł bo coś im się w systemie pop********o.

Stara umowa :
Obrazek

Nowa umowa :
Obrazek

W tej sytuacji przejdę do pomarańczowej konkurencji albo na kartę albo na umowę na czas nieokreślony
 #1099023  autor: janusz1809
 09 lip 2020, 20:44
Hej, mam takie pytanie, złożyłem zamówienie w sklepie T-mobile na MagentaBiznes L, dzisiaj Pan dzwonił przeprowadzał weryfikacje i wyszło że muszę uiścić kucię w wysokości 200 zł - to normalne?

A drugie moje pytanie czemu Facet chce abym mu wysłał skan dowodu na maila? Moga tak robić?

dzięki, pozdrawiam.
 #1099228  autor: sebap
 13 lip 2020, 19:14
Witam wszystkich.
Obecnie mam 2x abonament bez telefonu, rozmowy, sms i mms bez limitu, 10Gb internetu na każdy numer. Płacę za to 2x 29,90. Umowa do połowy grudnia.
Da się wyrwać coś taniej? Może byc mniej internetu (3-5Gb) minut, sms i mms także nie potrzeba no-limit.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 #1099239  autor: spotify
 14 lip 2020, 00:20
Nie śledzę na bieżąco forum, więc nie jestem w temacie

Kończy mi się umowa prywatna.
Co mogę uzyskać na przedłużenie? Interesuje mnie oferta z telefonem ale 24 miesiące z Iphone XS albo 11.
Jeśli mają oferty słabe z telefonem, to co dają na tylko SIM?
Czy lepiej szukać szczęścia z telefonem w innej sieci, np Orange?
 #1099244  autor: Dodo84
 14 lip 2020, 07:15
spotify pisze:

Co mogę uzyskać na przedłużenie? Interesuje mnie oferta z telefonem ale 24 miesiące z Iphone XS albo 11.
Od dłuższego czasu staram się mamie przedłużyć umowę na lepszych warunkach, ale jak widać T-Mobile nie jest zainteresowany klientem. W marcu składałem wypowiedzenie umowy ( 2 gb+ no limit rozmowy i smsy za 29,94zł. Umowa do 04.08.2020r.) i zadzwonili tylko raz potwierdzić wypowiedzenie umowy. Dotychczas ja sam wykonałem do nich kilka telefonów i za każdym razem gorsza oferta. Wczoraj przeszli samych siebie. Abonament za 65 zł + samsung galaxy a10 za 229 zł i ani grosza taniej. Oferta bez telefonu najtaniej 55 zł za 3GB ( w kwietniu oferowali nadal zachowanie 2 gb za 30 zł a teraz ponoć tego nie ma). Numer bez żalu pójdzie na kartę od 05.08.2020 i telefon pewnie na raty.
 #1099246  autor: piotrzet
 14 lip 2020, 08:59
spotify pisze:

W jakiej kwocie abonamentu? Bez telefonu jeśli chcesz to lepiej u konkurencji, a z telefonem to podasz kwotę abo to się przeliczy.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1099251  autor: Mr.Pelisa
 14 lip 2020, 10:04
Mitarr pisze:
09 lip 2020, 20:19
Byłem 2 tygodnie temu w salonie zrezygnować z umowy, dzwonił do mnie ostatnio konsultant T-Mobile z utrzymania klienta zaproponować to co mam za 25 zł czyli 5 zł taniej za no limit +10 GB

Już miałem akceptować wysłaną mi umowę na maila ale jako, że jestem "upierdliwym" klientem to przejrzałem dokładnie umowę i znalazłem tam informację o przyznanych ulgach, 1920 zł ! za głupią umowę za 25 zł miesięcznie.

Rozumiem zabezpieczenie się operatora przed wcześniejszym odejściem ale jest to grube przegięcie, potrafię wyobrazić sobie dziesiątki sytuacji w której można być tym obciążonym niekoniecznie z własnej winy, co T-Mobile mi kiedyś pokazało naliczając bezprawnie opłatę dodatkową do faktury, po złożeniu reklamacji uznali i wystawili korektę ale potem coś im odpi*******o i naliczyli mi znowu za to samo tym razem nie uznając reklamacji, dlatego jestem bardzo sceptyczny do takich zapisów w umowie ...

W mojej poprzedniej umowie za 30 zł mies. miałem zapis o uldze 1000 zł i to było do zaakceptowania.

Pamiętajcie żeby zawsze czytać umowy bo można się nieźle wtopić za wydawałoby się głupotę, umowa za 25 zł a tu bach kara 2000 zł bo coś im się w systemie pop********o.

Stara umowa :
Obrazek

Nowa umowa :
Obrazek

W tej sytuacji przejdę do pomarańczowej konkurencji albo na kartę albo na umowę na czas nieokreślony
Mam to samo. Dodatkowo konsultant w aneksie wpisał mejla innego abonenta, który otrzymał mój aneks, a następnego dnia konsultant sam zaakceptował aneks... Złożyłem reklamację, odpisali, że przepraszają i wysyłają jeszcze raz aneks, a jak chcę to mam 14 dni na odstąpienie. Było to 9 lipca i do dnia dzisiejszego nie ma nowego aneksu, a ten z błędnym mejlem nadal dostępny i uruchomiony widać w MiBoa. Pozostaje tylko odstąpić od umowy (chociaż to Oni popełnili błąd, a ja niczego nie akceptowałem) i uciekać do Orange Flex...
 #1099254  autor: piotrzet
 14 lip 2020, 10:31
spotify pisze:
14 lip 2020, 09:41
W jakiej kwocie? Dowolnej. Mam kalkulator wiec sobie policzę na ile jest oferta atrakcyjna
Chciałbym się tylko dowiedzieć co można dostać i za ile
Trudno wypisywać wszystkie kwoty abonamentu i rabaty. Więc napisz, który ci najlepiej abonament odpowiada to podam ci co można mniej więcej urwać.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1099258  autor: DANY-D4
 14 lip 2020, 11:55
piotrzet pisze:
14 lip 2020, 10:31
spotify pisze:
14 lip 2020, 09:41
W jakiej kwocie? Dowolnej. Mam kalkulator wiec sobie policzę na ile jest oferta atrakcyjna
Chciałbym się tylko dowiedzieć co można dostać i za ile
Trudno wypisywać wszystkie kwoty abonamentu i rabaty. Więc napisz, który ci najlepiej abonament odpowiada to podam ci co można mniej więcej urwać.
Interesuje mnie abo ok 60 zł z przyzwoitym aparatem w granicach 200-300 zł. 2 abonamenty do przedłużenia w sierpniu.
Czy w Tmobile funkcjonuje dalej FAMILY +?
Dzięki za info.
  • Strona 23 z 27
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 27
  • 1
  • 21
  • 22