DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1098933  autor: Milllka
 08 lip 2020, 19:03
Cześć,

Zastanawiam się nad zmianą telefonu, obecnie mam Xiaomi mi a2 lite i zależy mi tym razem na czymś mniejszym (do 150mm) i robiącym lepsze zdjęcia. Max do około 1500 zł, mogą być starsze modele, ale używki odpadają.

Myślałam o Xiaomi mi 9se, Galaxy a40, iPhone 7. Zależy mi na takiej zmianie żeby faktycznie zauważyć różnicę w jakości zdjęć. Może polecicie coś lepszego? Może warto jeszcze trochę poczekać, aż jakiś lepszy model będzie tańszy?

Z obecnego telefonu byłam zadowolona, ale ostatnio coraz częściej łapie zawiechy i chciałabym lepszy aparat. Nie mam jakiś szczególnych preferencji co do marki, ale lubię telefony bez rozbudowanych nakładek. Musi mieć dostęp do Gmaila.

Telefon nie musi być super wydajny, nie gram w gry, nie słucham muzyki więc nie są to dla mnie istotne rzeczy. Wytrzymałość baterii też nie jest mocno istotna.

Z góry dziękuję za pomoc :)
 #1099126  autor: xiko123
 11 lip 2020, 20:43
Od siebie polecam mi9se. Solidny, dobry smartfon, który bez większego problemu robi ładne zdjęcia. Jednakże polecam pobrać Google camere ( bez problemu z internetu) i wtedy zdjęcia mają jeszcze lepsza jakość, szczegółowość.