DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 23 z 62
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 62
 #1089723  autor: Karlos20
 09 lut 2020, 12:31
Ja zmieniłem telefon na iPhone'a i powróciły do mnie usługi, które miałem w Play czyli VoLTE i VoWiFi. Niektóre telefony przez operatorów są traktowane po macoszemu i z tym się nie wygra.
Czas na billing połączeń i SMSów, a Flex będzie już w pełni kompletny.
 #1089731  autor: Duke
 09 lut 2020, 14:01
Niestety pomarańczowe VoWiFi nie obsługuje sms-ów. :-(

A co do Flexa... oferta cenowo jak dla mnie OK. Ale mają trochę nielogicznych rozwiązań:
- o braku billingu już wspomniałeś,
- nie można przenieść kilku numerów jednocześnie, w przypadku migracji z abo mocno wydłuża to cały proces,
- jestem administratorem rodziny, ale dodatkowych pakietów dla jej członków wykupić nie mogę, muszę się przelogować,
- poza UE, telefon nie działa dopóki nie wykupię pakietu za min 10 zł. Nawet sms-a nie można odebrać,
- proces przenoszenia jest pokręcony: karty nie dodaję od razu tylko dzień przed przenosinami, prośbą o dodanie karty dostaję za każdym razem, chociaż rodzina korzysta z karty administratora, Informacja o przeniesieniu numeru przychodzi na numer administratora rodziny a nie przenoszony numer członka
- problemy techniczne: problem z jakością dźwięku opisałem w Technikaliach w wątku o HD Voice, w trakcie przenoszenia jednego z numerów członka rodziny pojawił się problem z pobranie opłaty i numer przez kilka godzin nie mógł wykonać żadnego połączenia.

Więc jeszcze trochę do poprawy jest...
 #1089733  autor: iphoneski
 09 lut 2020, 14:34
Duke pisze:
09 lut 2020, 14:01
karty nie dodaję od razu tylko dzień przed przenosinami,
Fakt, to mogliby zmienić. Jeśli zapomnę dodać na dzień przed przeniesieniem rano obudzę się bez telefonu. Niby powinno przyjść powiadomienie, ale przy tej ilości powiadomień jaka codziennie spływa łatwo jedno przeoczyć.
 #1089791  autor: trancex
 10 lut 2020, 12:48
Mam pytanie: abonament kończy mi się w kwietniu, ale już dostałem SMS o możliwości przejścia do Orange flex. Jeśli bym się zdecydował na taki krok już teraz, to ostatnia faktura będzie anulowana, czy oferta flex wejdzie w życie dopiero po skończeniu się obecnego abonamentu tj w kwietniu?
 #1089793  autor: iphoneski
 10 lut 2020, 13:14
Teraz mamy luty, także jeśli przeniesiesz się już teraz to nawet marcowej faktury nie będziesz płacił. Orange pozwala na przejście do Flex chyba już na 6 miesięcy przed końcem umowy.
 #1089796  autor: Karlos20
 10 lut 2020, 13:20
W tym wypadku migracja z abo do Flexa to chwila moment. Niewykorzystana zapłacona część abonamentu po migracji powinna być zwrócona, o szczegóły pytaj w BOK Orange.
Nie musisz robić selfie, bez foto dowodu osobistego, bo Orange już Cię zna. Karty SIM też nie musisz wymieniać, choć jeśli chcesz, nową kartę dostaniesz w salonie za friko. A jeśli chcesz za miesiąc dostać 50 zł, wystarczy wpisać kod polecenia (więcej na PW).

surface123: jeśli taryfa jest uprawniona do migracji, czemu nie. Potem po aktywacji planu możesz go wyłączyć, a z tym wiąże się zwrot kasy za plan + dezaktywacja karty. Musi to nastąpić w ciągu 14 dni od aktywacji planu.
 #1090030  autor: Karlos20
 12 lut 2020, 22:20
Nie ma znaczenia, czy wpiszesz kod polecający czy też nie. Liczy się moment włączenia planu po dodaniu karty płatniczej lub doładowaniu środków na saldo Flex np. BLIKiem. Aplikacja czeka, aż potwierdzisz aktywację planu, jeśli to zrobisz, z karty lub salda pobranie zostanie opłata za plan.
Oczywiście jak wbijesz kod przed dodaniem formy płatności, możesz liczyć na bonus. Środki za kod polecający/promocyjny (50 zł) otrzymasz na saldo Flex (do dowolnego wykorzystania lub wypłatę na kartę płatniczą), jeśli minie miesiąc od aktywacji pierwszego planu i w tym czasie operator pobierze opłatę na drugi miesiąc korzystania.
 #1090046  autor: Duke
 13 lut 2020, 06:28
Remington pisze:
12 lut 2020, 23:44
No właśnie, czy jeśli poda się kod przed aktywacją, to wpadnie te 50 zł i tym samym można mieć pierwsze 2 mies. gratis?
Nie. Opłata za pierwszy miesiąc jest pobierana w momencie aktywacji, bez względu na to czy podałeś kod promocyjny czy nie.

„ Przyznamy Premię Tobie i Nowemu Klientowi, jeśli Nowy Klient dokona płatności za co najmniej dwa Okresy rozliczeniowe w Orange Flex, a Ty będziesz do tego czasu korzystać ze swojego numeru w Orange Flex.
 #1090121  autor: Majek7
 14 lut 2020, 00:04
Cześć, niektórzy widziałem narzekają na flexa, ale ja odkąd przeszedłem na te ofertę ok 5 miesięcy temu, jestem mega zadowolony. Wcześniej bujalem się u rozmaitych prepaidowych operatorów czy to wirtualnych czy z nju z rachunkiem albo a2 (wrr...). We flex od 5 miesięcy nie zapłaciłem ze swojej kasy nawet 1zl za subskrypcje, korzystam z opcji 30GB za 30zl, mimo że rzadko wykorzystuje chociaż połowę transferu, ale awaryjnie lepiej mieć uważam za 5 zł 30GB niż nie mieć ;). Net w "UE" w roamingu na Islandii podczas pobytu działał wzorowo i o dziwo szybciej niż w Polsce. Akurat byłem 5 dni tam i zbiegło się w czasie aktywacji nowego pakietu, dzięki czemu miałem ponad 6 GB neta pod ręką z dwóch cykli rozliczeniowych :)

Dlaczego "nie płacę" swojej kasy? Bo korzystam z bonusów za polecenie, dzięki temu, że nowi użytkownicy flexa korzystają z mojego kodu polecającego w odpowiednim temacie na naszym forum (1 post poza zakładającym). Jest to mega wygodne i nie muszę mieć żadnej uwagi na kwestie co miesięcznej aktywacji pakietu/opłacenia faktury... Jeszcze jak od dziś uruchomili we Flex e-sim między innymi na nowe Pixele to już w ogóle jest bajka, bo można w 1 urządzeniu bez dual sima fizycznie, mieć 2 numery aktywne ;)

Także ja jestem zadowolony, zachęcam do korzystania z kodu polecającego, aby nowi użytkownicy mogli otrzymać na start 50pln, ja jako ciut z większym doświadczeniem we flexie również bonus otrzymać mogę w apce.

Pzdr!
  • Strona 23 z 62
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 62
  • 1
  • 21
  • 22