DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

#1087945  autor: rekin01
 13 sty 2020, 19:24
Jutro składam wniosek o przeniesienie dwóch numerów do Mobile Viking. Liczę na uzyskanie maksa, czyli 25 zł i 5 zł na drugi numer. Jeżeli nie, to pewnie tam pozostanę na jakiś czas. Oferta chyba najlepsza na kartę w cenie 25 zł. W tym są też mms-y za free. Ktoś miał już doświadczenie z tym operatorem?
 #1087970  autor: Karlos20
 13 sty 2020, 22:19
rekin01: nie lepszy Orange Flex? 25 zł / 15GB / Social Pass / no-limity / roaming w UE bez dopłat / bez umowy i doładowań / bez wymiany karty SIM.

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
 #1087988  autor: reggie
 14 sty 2020, 10:20
Witam po dwóch latach.
Nadszedł czas kolejnego przedłużenia umów i czytam (oraz doświadczam tego sam), że Orange zmieniło strategię kontaktu z DUK. Ostatnio sam do nich dzwoniłem i szybko załatwiałem temat z max rabatami. Teraz to jakiś supertajny DUK/BUK.
Złożyłem więc wnioski o przeniesienie trzech numerów i ponad miesiąc ... cisza.
Pytanie 1 - po jakim czasie od złożenia wniosków DUK dzwoni z ofertą, ewentualnie na ile przed dniem przeniesienia numerów?
Pytanie 2 - jakie (i czy w ogóle) rabaty daje zwykła infolinia?
Pytanie 3 - może jest na forum jakiś pracownik DUK Orange, to zapraszam na priv i załatwimy sprawę przedłużenia umów dla trzech numerów i jeszcze dobiorę net mobilny.

Pozdrawiam
 #1088013  autor: Karlos20
 14 sty 2020, 17:09
rekin01: nie musisz przenosić numeru do innej sieci, bo we Flexie niskie ceny masz bez łaski, w ramach tej samej sieci, skoro jakość usług w Orange Tobie odpowiada. Płacisz raz co miesiąc i masz korzyści abonamentowe zamknięte w ofercie bez lojalki, faktur i umowy terminowej.

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
 #1088015  autor: rekin01
 14 sty 2020, 17:21
Tak, tylko za 25 zł. Natomiast przy dwóch numerach można wywalczyć 25 zł za pierwszy i 5 zł za drugi w abo, co nam daje po 15 zł za numer. Można tego dokonać tylko po złożeniu przeniesienia do innej sieci.
 #1088320  autor: spider1313
 18 sty 2020, 19:49
Witam ponownie mój straszak w formie przeniesienia 3 nr do Play nie podzialal na orange (zero odzewu)więc dziś anulowanie i w poniedziałek zalecam definitywnie przeniesienie do multimedia umowa bezterminowa i no limit rozm SMS mms i jakaś paczka neta którego bardzo mało używam 15 zł od nr przetestuje i dam znać jak działa
 #1088591  autor: gulises
 22 sty 2020, 19:56
Widzę ze temat przedłużania umiera jak sama sieć.
Obecnie mamy love + 1x abo optymalny mocno zrabatowany do 9.99.

Czy jest opcja przedłożyć to na takich samych warunkach ? Na zwykłej infolini twierdzą że nie i trzeba przejść na nowe abo które są droższe.
 #1088608  autor: JFK2016
 22 sty 2020, 22:21
gulises pisze:
Jest tak bogata oferta operatorów wirtualnych, że nie ma się nawet czym przejmować (na jesieni kończy mi się wspólny abo i z pewnością nie będę płakał jeżeli nie odnowią oferty na obecnych warunkach, a tu co nie którzy się łaszczą żeby łaskawy Orange zrównał im cenę z 4-6 razy słabszą zawartością oferty).
 #1088674  autor: trancex
 24 sty 2020, 08:26
JFK2016 pisze:
22 sty 2020, 22:21
gulises pisze:
Jest tak bogata oferta operatorów wirtualnych, że nie ma się nawet czym przejmować (na jesieni kończy mi się wspólny abo i z pewnością nie będę płakał jeżeli nie odnowią oferty na obecnych warunkach, a tu co nie którzy się łaszczą żeby łaskawy Orange zrównał im cenę z 4-6 razy słabszą zawartością oferty).
Masz racje. Aczkolwiek operator wirtualny ma jednak swoje minusy. Ja wole zapłacić parę PLN więcej mając pewność, ze coś się po drodze nie rozsypie. Co do ABO wspólnego, niestety nie ma na dzień dzisiejszy operatora, który przebije zawartość tej oferty. Sam mam zagwostke co z tym zrobić. Zalezy mi na dużej paczce danych w kraju i w roamingu oraz rozmowach międzynarodowych.