DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

#1087945  autor: rekin01
 13 sty 2020, 19:24
Jutro składam wniosek o przeniesienie dwóch numerów do Mobile Viking. Liczę na uzyskanie maksa, czyli 25 zł i 5 zł na drugi numer. Jeżeli nie, to pewnie tam pozostanę na jakiś czas. Oferta chyba najlepsza na kartę w cenie 25 zł. W tym są też mms-y za free. Ktoś miał już doświadczenie z tym operatorem?
 #1087970  autor: Karlos20
 13 sty 2020, 22:19
rekin01: nie lepszy Orange Flex? 25 zł / 15GB / Social Pass / no-limity / roaming w UE bez dopłat / bez umowy i doładowań / bez wymiany karty SIM.

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
 #1087988  autor: reggie
 14 sty 2020, 10:20
Witam po dwóch latach.
Nadszedł czas kolejnego przedłużenia umów i czytam (oraz doświadczam tego sam), że Orange zmieniło strategię kontaktu z DUK. Ostatnio sam do nich dzwoniłem i szybko załatwiałem temat z max rabatami. Teraz to jakiś supertajny DUK/BUK.
Złożyłem więc wnioski o przeniesienie trzech numerów i ponad miesiąc ... cisza.
Pytanie 1 - po jakim czasie od złożenia wniosków DUK dzwoni z ofertą, ewentualnie na ile przed dniem przeniesienia numerów?
Pytanie 2 - jakie (i czy w ogóle) rabaty daje zwykła infolinia?
Pytanie 3 - może jest na forum jakiś pracownik DUK Orange, to zapraszam na priv i załatwimy sprawę przedłużenia umów dla trzech numerów i jeszcze dobiorę net mobilny.

Pozdrawiam
 #1088013  autor: Karlos20
 14 sty 2020, 17:09
rekin01: nie musisz przenosić numeru do innej sieci, bo we Flexie niskie ceny masz bez łaski, w ramach tej samej sieci, skoro jakość usług w Orange Tobie odpowiada. Płacisz raz co miesiąc i masz korzyści abonamentowe zamknięte w ofercie bez lojalki, faktur i umowy terminowej.

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
 #1088015  autor: rekin01
 14 sty 2020, 17:21
Tak, tylko za 25 zł. Natomiast przy dwóch numerach można wywalczyć 25 zł za pierwszy i 5 zł za drugi w abo, co nam daje po 15 zł za numer. Można tego dokonać tylko po złożeniu przeniesienia do innej sieci.
 #1088320  autor: spider1313
 18 sty 2020, 19:49
Witam ponownie mój straszak w formie przeniesienia 3 nr do Play nie podzialal na orange (zero odzewu)więc dziś anulowanie i w poniedziałek zalecam definitywnie przeniesienie do multimedia umowa bezterminowa i no limit rozm SMS mms i jakaś paczka neta którego bardzo mało używam 15 zł od nr przetestuje i dam znać jak działa
 #1088591  autor: gulises
 22 sty 2020, 19:56
Widzę ze temat przedłużania umiera jak sama sieć.
Obecnie mamy love + 1x abo optymalny mocno zrabatowany do 9.99.

Czy jest opcja przedłożyć to na takich samych warunkach ? Na zwykłej infolini twierdzą że nie i trzeba przejść na nowe abo które są droższe.
 #1088608  autor: JFK2016
 22 sty 2020, 22:21
gulises pisze:
22 sty 2020, 19:56
Widzę ze temat przedłużania umiera jak sama sieć.
Obecnie mamy love + 1x abo optymalny mocno zrabatowany do 9.99.
Jest tak bogata oferta operatorów wirtualnych, że nie ma się nawet czym przejmować (na jesieni kończy mi się wspólny abo i z pewnością nie będę płakał jeżeli nie odnowią oferty na obecnych warunkach, a tu co nie którzy się łaszczą żeby łaskawy Orange zrównał im cenę z 4-6 razy słabszą zawartością oferty).