DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1084942  autor: asdaf
 05 gru 2019, 10:26
W regulaminie napisali aby sms zgłoszeniowy wysyłać pod 277 a w smsach promocyjnych podają numer 364. Ale nie będę się tym martwił bo u mnie nie przechodzi ani pod taki, ani pod taki :)
 #1085111  autor: Karlos20
 06 gru 2019, 17:16
Czy potwierdzacie info o schodzeniu pakietu na Mikołajki 512MB w drugiej kolejności po GB z doładowań konta?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1085132  autor: biala1991
 07 gru 2019, 07:14
I dlatego dawanie darmówek NoLimitu ze śmiesznym pakietem GB, który schodzi w drugiej kolejności to porażka, promocja "zupełnie dla nikogo". Z GB nie da się skorzystać a większość ma NoLimity powłączane. I za ten pseudo-bonus trzeba jeszcze zapłacić, bo smsy które miały być darmowe okazują się płatne :D Orange się totalnie skompromitował.
Już lepiej by dali na te dwa dni jakiś sensowny pakiet samego neta, taki jak np za gole
 #1085135  autor: 24bis24
 07 gru 2019, 09:05
Jak widac nie kazdy wlaczyl pakiet mikolajkowy a wypisuje o platnych sms ktore nie byly platne, po co.☺

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1085138  autor: unnameduser
 07 gru 2019, 09:27
A zdziwiłem się, że wciąż trzyma się idealnie 512 MB... W takim razie ten bonus (pod względem internetu to porażka).

Sprawdziłem u siebie i nie mam żadnej opłaty za SMS, zarówno dla wersji bez MMS jak z i MMS. Może @biala1991 wysłałaś na zły numer? (364 - bez MMS, 277 - z MMS).

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1085141  autor: 24bis24
 07 gru 2019, 09:59
Nikt nic nie wysylal nawet pod inny numer, po prostu sms 277 zawsze byl platny 20gr. a teraz operator postanowil nie pobierac oplaty. A na tym forum wiadomo jak jest z pisaniem postow nie od dzis. Ci co sprawdzaja to nie pisza tu albo bardzo malo.☺

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1085144  autor: biala1991
 07 gru 2019, 10:53
Na głównej pod wiadomością o Mikołajkach w Orange są wpisy o pobraniu opłaty. Co do sprawdzania to już się przekonałam, że billing na MO, nie zawsze jest wiarygodny, zdarzało się, że za sms, który w wykazie figurował jako bezpłatny została naliczona opłata. Wiem bo sprawdziłam po stanie konta :D

Wczorajszej promocji osobiście nie testowałam ze względu na wątpliwe bonusy i tego dotyczył głównie mój post
 #1085146  autor: 24bis24
 07 gru 2019, 11:29
Dobrze by było do tego elitarnego grona pisarzy wprowadzić testera, nazwać go np: ``dziadekstefan1``wtedy wpisy były by sprawdzone :) .

Kto miał taryfę Yes i wysłał sms pod 364 to kasowało wszystkie środki z konta do 0 zł, przyznawało pakiet a po chwili środki wracały w wysokości z przed wysłania sms-a.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1085150  autor: biala1991
 07 gru 2019, 12:53
Jeśli wysłanie smsa na Mikołajki wyjątkowo nie kasowało opłaty to super co nie zmienia faktu, że sama promocja jest kpiną. Orange utrwaliło w świadomości klientów zasadę, że GB z pakietów promocyjnych schodzą w pierwszej kolejności. Nagle to zmienili przenosząc zasady rozliczania płatnego Nolimitu+GB na promocyjny Nolimit+GB o czym większość klientów nie ma pojęcia.

Dziwię się, że przy takim systemie rozliczania dali tylko 0.5GB, mogli podarować nawet 10, bo dla posiadaczy bonusa za doładowanie skorzystanie z pakietu mikołajkowego jest nieosiągalne :)
 #1085154  autor: 7xx654465
 07 gru 2019, 13:38
To u nich norma 2017/18 często była promocja-bonus 30% więcej za doladowanie, do wykorzystania w sieci Orange, przecież wiadomo że większość wykupuje nolimit, więc bonus był nie do wykorzystania, lepiej jakby dali 5% na konto główne.