DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1084115  autor: KochamFlex
 17 lis 2019, 15:03
Witam, aktualnie jestem we flexie chociaż 30gb mi nie starczy a jak wezmę więcej to będe więcej płacił uwielbiam tą ofertę ale potrzebuje czegoś co będzie internetem do laptopa/telefonu po skończeniu pakietu. Max 30zł. Zasięg w mojej lokalizacji najlepszy ma Orange, Play i T-m. Zależy mi też na ważności konta najlepiej rok albo jakieś długie nie że za 5zł będę miał 1 dzień.
 #1084123  autor: KC-KARLOS
 17 lis 2019, 17:02
We Flexie możesz zmieniać sobie ofertę kiedy chcesz. Oglądasz więcej filmów, włącz Video Pass. Słuchasz dużo muzyki, włącz Music Pass.
W podobnej cenie masz też a2mobile: 29,90 zł, 30GB, potem lejek 1 mbps na kolejne 5GB, następnie 0,5 mbps lejek po 35GB.
Masz też jeszcze nju internetowy, ale tam dopłacasz za rozmowy i SMSy. Ogólnie tam masz na start 40GB za 29 zł, z czasem ilość GB rośnie, po pół roku 80GB, po roku 100GB, po 2 latach 120GB.

Jeśli nie chcesz obciążać telefonu, może warto kupić prosty routerek wifi, a do niego dobrać wspomniany nju internetowy? Tym bardziej, że to oferta z umową na czas nieokreślony, bez doładowań konta, net tam działa cały czas, nawet na 1 mbps po wyczerpaniu neta podstawowego.
Playa nie polecam, bo z czasem są dużo drożsi od nju internetowego (po pół roku w nju masz 80GB za 29 zł) a w Internecie na Kartę w Play dalej 100GB za 49 zł. To 20 zł w kieszeni.
T-Mobile nie wchodzi w rachubę, bo nie ma odpowiedniej oferty dla Ciebie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥