DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1083725  autor: Remington
 11 lis 2019, 21:13
Dokładnie. Ja miałem inną taryfę internetową lajta. Ogólnie operatora da się lubić.

Z tego co wywnioskowałem ich abonamenty są niczym innym jak taryfami w systemie prepaidowym Plusa, co oczywiście ukrywają jak mogą.

Dzięki temu działa jak Plus, prędkości ma takie same zasięg i priorytet wpuszczania do sieci, jeździłem z nim w iPadzie i spisywał się znakomicie. Akurat jako domowy, musisz go sprawdzić tam gdzie mieszkasz czy działa dobrze.

Niestety, lajt miał swoje wady, przez które ostatecznie zrezygnowałem i przerzuciłem się na "czystego" Plusa. Oto one:
- roaming danych działał tylko po aktywacji (każdorazowo przez wyjazdem, a nie raz na wieki), to była bardzo niemiła niespodzianka po przekroczeniu granicy, w ciągu kilkunastu minut pomagał kontakt z BOK, działającym niestety w ograniczonym czasie
- za granicą nie działało LTE
- raz na jakiś czas (możliwe, że w rocznicę umowy) znienacka numer się dezaktywował, błyskawicznie pomagał kontakt z BOK
- zadzwoniłem czy wysłałem SMS-a bez problemu, zostały mi za to naliczone jakieś opłaty, których... nie było w cenniku, bo cennik wymieniał tylko i wyłącznie usługi internetowe; zapytałem więc jakie są te opłaty i z jakiego cennika wynikają, a oni... że rozmowy i smsowanie z tej karty SIM jest zabronione i mogą mi za takie nadużycia wypowiedzieć umowę; olałem, a z drugiej strony... było to niemiłe

Mimo wszystko lubiłem lajta i pozytywnie odnoszę się do tej marki.
 #1083768  autor: Karlos20
 12 lis 2019, 12:01
Oferta nie jest zła (szczególnie cenowo), ale niczym się nie wyróżnia, bo to kalka ofert innych operatorów wirtualnych działających na Plusie.
Jeśli zużywasz więcej niż 100GB miesięcznie (streaming filmów, muzyki, ogromne pliki), może poszukaj oferty z większą ilością GB; 200GB w nocy od godz 1 do 8 to niewielka rekompensata, tym bardziej, że identyczny pakiet nocny znajdziesz bez umowy na życzenie w Plush na kartę za 10 zł/mies., więc szału nie ma.
Pamiętaj też o ogromnym minusie oferty - poważnie wolny, wręcz niedziałający net po przekroczeniu 100GB, nawet jeśli masz pakiet nocny - 32 kbps.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥