DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1078080  autor: aster
 09 sie 2019, 21:17
Czy pakiet Rodzina jest ważny do północy ostatniego dnia ważności?

O dziwo jest jeszcze kilka godzin do końca doby a przed chwilą dostałem SMSa, że pakiet został właśnie wyłączony...
 #1078087  autor: aster
 09 sie 2019, 22:18
Racja, sprawdzę regulamin jak tylko zauważę, że coś ściągnęło z konta między otrzymaniem SMSa a północą.

Do tej pory wysłałem tylko SMSa poza sieć i na razie bez obciążeń. Żona w tej samej minucie co przyszła wiadomość o wyłączeniu pakietu zadzwoniła poza sieć na prawie 30 minut i na razie też nie widać naliczonych kosztów.

Może więc wiadomość o wyłączeniu pakietu wprowadza w błąd nie informując, że pakiet tak naprawdę jest nadal ważny do północy?

Szkoda, że nie dali możliwość cyklicznego ustawienia tego tak jak z innymi Formułami Play. Trochę uciążliwe jest pamiętanie by co miesiąc, dokładnie tego samego dnia przed pójściem spać wyłączyć internet mobilny i później następnego dnia rano ponownie włączyć Formułę...

No ale cóż, jestem w Play od wielu lat i ich zwyczajnie lubię, na dobre i na złe (a na ogół jestem bardzo zadowolonym klientem). :) Szkoda mi tylko tego duetu w Nju na niby "abo" bo to jest perełka na rynku (i jeszcze roaming bez dopłat) ale już nie chce mi się kombinować z przenosinami. Do tego przydaje się jednak dowolny wybór sieci w Play kiedy jestem w jakichś odległych miejscach, gdzie nie każdy operator zadbał o zasięg...
 #1078110  autor: TomLee
 10 sie 2019, 09:54
Nawet na tym forum nie ma wielu osób, które włączylyby tą formułę właśnie ze względu na brak cykliczności.